Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Dün 100% world bitti. Zone scaling rezalet, baya bildiğin moblara steamroll yapıyorsun, dropun %95'i zone levelına göre düşük level zoneları bitirmek baya sıkıcı oldu. 2x Gift geldi. Giftler Account Bound. 100% bitince rewardlar önce gelmedi. Bloodtide Coast'taki Chantry of Secret'a girince geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Twilight'ı almak için ilk adımı atmış oldum. (:D
Vistaları falan yapmak zevkli oluyor. Her mekanı görmüş oluyosun. Bazı merchantların sattığı enteresan itemlar var, dungeon'da wvwvw'de kullanılabilir, arenanet gerçi görüp nerfliyor. Legendary weapon istiyosan yada Mystic weapon falan basacaksan skill pointleri toplamak da gerekli yoksa lv80'de kasması zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Xenus, char select'te 97% mi görünüyor?

Yıldızımı alamadım ben de, sadece giftler geldi.

valla bende de char select'te "98% Map Complete" diyor, yıldızın üzerine gelince "97% completed map progress..." diyor ama ismin yanında gözüken yıldızı aldım. bi kaç kişiye sordum onlarda da aynı problem sanırım dungeonlardaki POI'leri falan açmamız gerekiyor emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Gangren said:

valla bende de char select'te "98% Map Complete" diyor, yıldızın üzerine gelince "97% completed map progress..." diyor ama ismin yanında gözüken yıldızı aldım. bi kaç kişiye sordum onlarda da aynı problem sanırım dungeonlardaki POI'leri falan açmamız gerekiyor emin değilim.

Yıldızı aldığını nereden görüyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Xenus said:

Gangren said:

Yıldızı aldığını nereden görüyorsun?

abi herhangi birisine sor görünüyor mu diye
Sosyal ağlarda paylaş

Hanginiz o personal story iyiydi diyen. Lise draması gibi trip atıp duruyo bütün oyun boyu koskoca ana karakterler bu ne ya. Zaten dialog cutscene dediğin direkt hacivat karagöz terk. Dialoglar seslendirmeler gülünç.

Questler birbirinin aynısı. Hani literally aynısı. üç kelimede özet. Unexploded mortar shells.

Ne immersion var ne hikaye anlatımı var. Oraya buraya spawn noktaları onlarla ilintili kalpler koymuşlar.

PvE boss fightları yerine, doğru geometrik objeyi uygun deliklere sokmaca koysalarmış daha bi challenge isteyen bişey olurmuş.

Eventler çok eğlenceli. Tip olarak aynı olsa da sabit renown questleri yanında parlıyor.

3W çok güzel. Baya güzel. Oyunun adına yakışır şekilde.

PvE tarafı ise mediocre vakit geçirmek için mediocre bir oyun olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

“No need to buy them, Gw2 will feature consistent free content updates and in-game events going forward. Our goal is to make it so you get more from Gw2 for free than you get from a game you pay a subscription for. On top of a large amount of free bonus content, we will be expanding on offerings in the Black Lion Trading Company going forward, as well as be doing large-scale expansion content down the road.”

“We do appreciate that you’d like to buy lots of new content, but we’d prefer to give a lot of it to you for free, cause that’s what we think a responsible MMO company does!”

https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/Guild-wars-2-content-update/page/2
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...