Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

DeviantSun said:

Tüm serverların Trade Market'i ortak olduğundan Diablo 3 oynayanlar bilirler, drop kasma, craft kasmanın maddi olarak anlamsız olduğu bir piyasa dönüyor. Eşdeğer itemları çok ucuza bulabiliyorsunuz.

abi major sigil of air 1 silver lan. superior'u 7 silver. ben major bulmak icin biyerlerimi vericektim nerdeyse, tükan bi açıldı 4-5 tane aldım hepsinden.
Sosyal ağlarda paylaş

40arlıkltanda fazla olabiliyor yerine göre. Dikkatli olup grupla - sürüyle(!) takılırsan daha az ölüp daha az yol yürürsün. Özellikle az kişi dolaşıyorsan haritada etrafını iyi kontrol etmen gerekiyor zira bi anlık dikkatsizliğin sonucu nerden geldiği belli olmayan 30 kişi üzerine çullanabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gandara'da dün akşam 2 saatten fazla bekledim server savaşına girmek için ama yok arkadaş, sıra mıra gelmedi. Zaten en son oyun patladı, giremedim tekrar, öperim böyle işi dedim yattım. Ki millet daha Pve falan takılıyor. Pveyi bir şekilde bitirdikten sonra (bitirmek derken 80lvl olmak kısa vadede) benim için tek olay server savaşı olacak. Bunda da bu kadar beklersek vay halimize. Beklerken BF3 atarım herhalde.

Lvl olayı bitsin hesabı taşıycam boş bi servera, belli oldu. Tek problem karakterimin adı. Gandaralı Turgut. Başka serverlarda hoş karşılanmayabilirim :) Soran olursa babamın babasının dedesi gandaralıymış, ben doğma büyüme x'liyim derim.
Sosyal ağlarda paylaş

DrStein said:

Lvl olayı bitsin hesabı taşıycam boş bi servera, belli oldu. Tek problem karakterimin adı. Gandaralı Turgut. Başka serverlarda hoş karşılanmayabilirim :) Soran olursa babamın babasının dedesi gandaralıymış, ben doğma büyüme x'liyim derim.

asfjaklşdsşadklşafkadk
Sosyal ağlarda paylaş

Server stabilitesi oturduktan sonra buna bir ayar çekerler diye umut ediyorum. Özellikle büyük alliance'ların olduğu sunucular ağlamaya çoktan başladı. Belki 2 Tier yapmak lazım, high pop servers gene high pop serverlarla, low'lar da low'larda savaşır, cap de 2 katına çıkartılır. Böylece cap artınca low serverların ezilmesi engellenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...