Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ben spvp i bıraktım ama dediğin gibi silah, armor her şey hazır, hatta traitler bile.

wvwvw asıl olay, bende gerilla taktiği ile oynuyorum ceylanları avlıyorum 1-2'li gezen. badge toplayarak level atlamaya karar verdim gear-wise.

bu arada budle'ları nasıl train ediyoruz? orda bulamadım. kendim yaparım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

bundle ı discovery den yapıosundur.

abso, bi yone double tap yaptıgın zaman karakter takla atıyo eger havada olan projectile lar varsa senin daha once bulundugun yere dustugu icin evadelemis oluyosun. ama stamina var 2 kere takla atmana izin veriyo ust uste max

o kafa arkadasına gecmeme de optionsda otomatik head bilmemne yap diye bi secenek var otomatik secili onu untick et.
Sosyal ağlarda paylaş

dodge olayı bildiğin gözle manuel yapılan bişey. Mobların attack animasyonlarına bak, misal oklar yaydan çıktıktan sonra yanlara doğru dodge yaparsan tamamen dmglarını avoidlayabiliyorsun. Aynı şey speller içinde geçerli. Aoelerin içinden hızlı çıkmak içinde gayet etkili. Melee swinglerden we skillerdende bu şekilde kaçabilirsin ama bütün olay zamanlama.

Dikkatini karşındakinin eline koluna vermen gerekiyor devamlı. Bilhassa pvpde çok etkili oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ozellikle pvede bazı mobların bazı aktivite sıralamaları var mesela trample eden centaurlar diyeyim

rifle warriorla tek tek keserken soyle yapıyodum
vur geliyo geliyo yanına geldi - geldigi anda trample yapmaya baslıyo - backflip(iste geriye double tap ya da hangi tus ise) o backflip sırasında trample bosa gider. gibi

pvp de bilerek kacmak zor galiba bilmiyorum cok iyi degilim cogunlukla kacmam gerekiyosa spam spam spam ve aramızda kose bırakıcak yerlere donmeye calısıyorum okadar =)

olmek uzeresin diyelim(pvedede) kacman lazım duz kosma double taple kac. zaten zamanlamalarına alısırsın giderek.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

"http://massively.joystiq.com/2012/08/28/guild-wars-2-hits-400k-concurrent-users-before-launch/"

Özet olarak 400k insan oynamış bugünkü başlangıçtan önce =)

WvW istemiyosan SPvP'ye giriceksin bu arada(H'ye bas -> En alttaki seçeğe gir -> Sol üstte "Enter Heart of the Mist"e bas)

Although Guild Wars 2 only officially launched in the wee hours of this morning, the game has already hosted 400,000 users online concurrently. At the same time. Yes.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...