Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Downed state adama, combo ile vuruyor 35k'yı :p

Denilenler doğru ama montaj birşey ifade etmiyor, Brutal Shot/Volley rotasyonu ile L80+ bosslara vuruyorsun zaten 10k+, exoticlerle.

Tüm itemleri zerker giyip, For Great Justice + Signet of Rage boonları ile rifle 4/3 13 - 14k vurur çok rahat, üstüne de Kill Shot ile yine 15k civarı.

Bunları sPvP'de adam akıllı takıma karşı yapmak tabi işin çilesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

güzel bi solo pve build varmı

GS/Rifle 5 signet solo pve build önerebilirim. Dungeon ve WvW'de işe yaramaz bi build ama leveling/grinding için ideal. Utility skilleri için Healing, Might, Fury, Dolyak ve Rage signetlerini seçiyosun. Dolyak yerine Frenzy alabilirsin ama senin kararın.

STR 20: V - IX

ARMS 30: I - V - X

Discipline 20: V - VI
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
halbmonde said:

gw2 warior tam bi fiyasko.skandal
para verip aldım oyunu 1 gün dayanabildim sacmalıgına.
çizgi film gibi geldi.
bir skill koymuslar zaten komedi , tek skille çat çut sallıyo saga sola silahını . hayal kırıklıgı

Seni WoW'a alalım, biz kalanlarla mutluyuz :) Bir günde karar verebilmende olağanüstü olmuş, kutlarım..
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Xenus said:

sen acaba hiç 35k crit damage gördün mü?

tek seferde vurmuyor adam onu combo sonucu. ha kaç k damage gördün de laf atıyorsun diyorsan eğer thiefle tek vuruşla 11k vurdum. adamın birinin full atack bir karakter yapıp publicte full critlediği anları montajlaması benim için hiçbir şey ifade etmiyor. gelsin spvpde turnuvada kullansın o karakteri göreyim.

yorumlardan birine verdiği cevaptan bu buildi premade takımıyla girdiği turnuvada da kullandığını anlıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

Myshkin said:

Xenus said:

sen acaba hiç 35k crit damage gördün mü?

tek seferde vurmuyor adam onu combo sonucu. ha kaç k damage gördün de laf atıyorsun diyorsan eğer thiefle tek vuruşla 11k vurdum. adamın birinin full atack bir karakter yapıp publicte full critlediği anları montajlaması benim için hiçbir şey ifade etmiyor. gelsin spvpde turnuvada kullansın o karakteri göreyim.

yorumlardan birine verdiği cevaptan bu buildi premade takımıyla girdiği turnuvada da kullandığını anlıyoruz.

kullanmış ve kaç turnuvanın kaçını kazanmış?
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi şöyle bir mesele var; glass cannon buildlerinin 90%'ı takımına zarar buildler.

yani amacı 3 pointten mümkün olduğunca çok puan almak olan bir maçta glass cannon oynadığın zaman ölmeden, doğru target seçerek doğru yerde olarak oynaman gerekiyor.

sen gidip warrior crit-rifle buildiyle dolaştığın sürece ne bir hide skillin var ne thiefteki gibi kısa mesafelerde tp olayı var, millete yem olmaktan başka bir şey yapmayacaksın, yaptığında da arkalarda biryerden saydırıyor olacaksın.

ha takımına göre böyle bir şeyi uyarlayan belki vardır, ola dabilir olmaz demiyorum ama özetle söylemeye çalıştığım şey oyunda kazanan taraf olmak için yapılması gereken çok şey var ancak bu buildler çok az iş yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buna ben de katılıyorum, glory grind için yapılmış build ile tournament build'ını karıştırmayalım. Adam geliyor mesela süper build yapmış bir rotation'da karşına kim gelse alıyor. Ama sonra 20-30 s hiç bir şey yapamıyor doğru düzgün auto attack dışında. Şimdi bu adam benim turnuvada ne işime yarar, point capture edemedikten sonra, savunma yapamadıktan sonra. Anca gider bonus mob'larını filan keser, eğer karşı takım salaksa trebuchet kırar, vs.
Sosyal ağlarda paylaş

miskin sen tek başına turnuvalara girip 0 iletişim 0 taktik başarılı olmaya çalışmaktan bahsediyosun. o zaman dediğin gibi glass cannon turnuva kazanma şansını azaltan bi seçim oluyo. ama premadede adam belki babysitterıyla gezecek sürekli, takımı sürekli koruyacak onu dayanıksız olduğunu bildiği için vs. yani glass cannon spvpde çöp demek yanlış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

glass cannon turnuvada çöp demiyorum.

glass cannon, iyi oynaması zor diyorum, iyi buildlerle yapılmalı + class'a dikkat edilmeli diyorum.

thief classı mesela glass cannon'a çok uygun çünkü ne kadar squishy olsa da hayatta kalma yeteneği çok fazla teleportlarıyla, hide'larıyla. ama sen cengaver gibi warriorla ortada gezersen glass cannon buildle iyi takımlar direk mimler seni. Thief'de ise adama target versen de eğer adam iyi oynuyorsa ölmüyor, kaçıyor sonrasında geri dönüp yine damage'ini yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...