Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Two-handed
Hammer — pounds the ground with area-of-effect attacks that can stagger groups of enemies.
Greatsword — sweeping area-of-effect attacks while being able to move quickly between groups of enemies.
Longbow — massive fire AoE damage used to keep hordes of enemies at bay.
Rifle — inflict various conditions and unleash powerful attacks against a single target.

Main-hand
Axe — can quickly build up adrenaline and can deliver powerful high damage attacks.
Sword — quick and mobile, with many opportunities to cause bleeding.
Mace — has powerful stunning attacks, leaving enemies susceptible to further blows.

Off-hand
Shield — used to bash foes or block incoming attacks.
Warhorn — grants boons to allies.
Axe — can be used to strike with both weapons simultaneously or charge with a whirling attack.
Sword — used as a crippling attack or to block and retalitate.
Mace — the warrior can perform a stunnning attack against a single target or harm all foes in front of him by slamming the mace on the ground.

Aquatic
Speargun — long range mechanical weapon.
Harpoon — close quarters melee weapon.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
betada insanlar condition dmg hakkında pek birşey bilmiyordu, artık herkes signet, trait falan alıyor condition için. ranger roll yapınca condition gidiyor, elementalin signeti var vs ama genede gideri olur tabi

thief bleed ile warrior bleed karşılaştırması lazım aslında
Sosyal ağlarda paylaş

ben yapiyim sana kıyaslama :)
warrior daha avantajlı f1 skili yuzunden.
dual sword ile adrenaline seviyene gore suresi artan bi şekilde root dps ve 10 kusur stack bleeding atıyosun adama. eğer ki güzel bi adrenaline regen + cond dps setup yaparsan baya can yakıyosun.
thief de ise çift daggerla aynı performansı sergileyemiyosun. survivalın daha düşük, adamı warriordaki kadar rootlayamıyorsun, falan felan
@ spark valla senin de dediğin gibi world pvp de bu konuştuklarımız yalan olur zaten bleedingmiş conditionmuş elementalistler aoe basa basa gezecek sen de ama bleeding vuarcaktım derken kendini ölmüş olarak bulacaksın :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ben suan aoe combat (iste event olsun wvw de kalenin uzerinden yardırma amaclı olsun) longbow + main hard sword off hand axe kullanıyorum. Baya guzel kendi kendine bile cok kombo yapabiliyosun. ayrıca aoe keserkende baya hızlı biseyleri cogunlukla herseyi 3 4 tane cekip kesiyorum cunku pek bi farkı yok tek mob kesmekle

longbow combustive shot > fan of fire > smoldering arrow > weapon swap > savage leap > whirlwind

bu komboyu yapınca cogunlukla duz moblar oluyo zaten e iste zaten full aoe oldugu icin ne kadar tanklayabiliosam okadar kesiyo oluyorum ayrıca

once might stackliyorum (fan of fire blast finisher oldugu icin area might)
burning stackliyorum (otoataktan geliyomus bu)
fire shield(savage leap iste adı uzerinde leap finisher)
whirlwindle de gene burning stackliyorum(whirl finisher)

benden baska boyle biseye ugrasan var mı bilmiyorum ama varsa baska guzel aoe pve ya da single target hızlı kesen pve bi yazın bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde

- 2h sword
- 1h sword + 1h axe kullanıyorum. Kalabalık event vs varsa riffle alıyorum. Longbow kullanmadım fazla ama discipline traitine bile verdiklerine göre kullan diyorlar alttan alttan :D

Dungeonda

-2h Mace
-1h sword/mace +shield

2h mace cok iyi gömçürebiliyo moblara. Daha support bir kombinasyon oluyor.

Traits ve statlar konusunda emin değilim. Power mı kassa crit mi kassam ne kassam karar veremedim. Dün %65 crit vardı traits saolsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rifle/Axe+Warhorn oynuyorum ben.

For Great Justice
Shake It Off
Banner of Strength

Signet of Rage

Taugrim'den gördüm ilk bu buildi ama o sPvP için defansif oynuyordu. Ben biraz daha DPS odaklı gittim leveling için, baya etkili.

Oynanışa gelince,

1dk cd'li elite SoR + FGJ bastığında zaten 8 might ile başlıyorsun. Quickness ve 20% crit buff veriyor. Berserker itemleri giyiyorsan, critin 50%lerde dolanıyor (yüksek leveldan bahsediyorum) Uzun sürecek champ, dungeon veya boss fight varsa Power ve Condition damage veren banner atıyorum.

Arms 5'ten gelen, critlediğinde 33% bleed şansı var. Axe 2 de bleeding vuruyor. Bleeding targeta 10% daha fazla damage Arms 25'ten.

Arms 20'den critlediğinde 33% vulnerability şansı var. Warhorn 5 de benzer debuff.

Endurance bar full değilse, damage boost geliyor. (STR 25)

Burst finisher kullanmayıp, 3 stack adrenaline bekletiyorum, buna bağlı STR 10'dan gelen 12% damage buff ve Disciple 10'dan gelen 9% crit şansı var.

Bütün traitler ve weapon setleri birbirini bufflıyor kısaca, çok iyi damage output oluyor.

Mending ve Shake It Off ile de survival kasıyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

Hammer sarmadı beni, twohand sword harika 3-4 ünü toplıyorum salata yapıyorum hepsi ölüyor 4-5 sn içinde :)

evet ya greatsword 2 skill'inle cacıklık hıyar gibi rendeliyosun 3-4 mob u aynı anda baktın dayak var 3. skill i basıp çıkıyosun aralarından 2. silah opsiyonel kullanıyorum ben iyi hammer bulunca hammer iyi sword bulunca sword takılıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...