Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 2

Norak

Öne çıkan mesajlar

mahoolmez said:

prison

prisona geldim red denen vatandaş ile konuştum geri çıkacam da , red skorpionları gelmişken temizlesem mi kararsız kaldım

Ben prison'a main quest dışında başka ek hiçbir yere uğramadan gittim. O iki bağlantılı haritada en sondaki yer dışında alamayacağın bölge yok. Bazı yerler biraz zor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Kharon üstadla da konuştuk bu mevzuyu biz bence hardcore oldskhool havasını unutmuşuz crpg diye d3 yi,dragon age 2 yi vb.dayadılar bizde yemişiz.
hamlamışız da açılacaz böyle oyunlar çıktıkça..

lan yıllar sonra bi oyun zorladı beni/bizi.90 ların sonu 2k ların başına geri döndük açıkcası bu beni mutlu etti.

şu oyun birde adam akıllı bi grafic engine le çıkacaktıki off tadından yenmezdi o zaman

Abi rpg diye Mass Effect 3 oynamış nesiliz biz sen ne konuşuyon...
Sosyal ağlarda paylaş

Luck, Charisma ve Toaster Repair hakkında ne düşünüyorsunuz?

Charisma : NPC recruit etmek ya da dialoglarda karizmadan kaynaklı etkileri görebilmek için party charismaya bakıyor sanırım oyun, yani 10 charismalı leadershipli parti lideri baya anlamsız kalıyor diğer karakterlere dump stat olarak koyunca. Rangerların 4ünde de 1 vermek iyi olur sanki.

Luck : Hiç yüksek lucklı karakteri olup bonus ap/bonus con dışında etkisini gören oldu mu? Daha çok ikinci defa bitirirken random geyik encounterları görmede kullanılır sanki. Gogo dump

Toaster Repair : Çok akıl çeliyor, ama bilmiyorum ya salak saçma lootlar veriyordur kesin. Yine ikinci oynanışa.

Ha bide brawler deneyen oldu mu? Şöyle yüksek strli bi karakter de lazım sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Luck, Charisma ve Toaster Repair hakkında ne düşünüyorsunuz?

Charisma : NPC recruit etmek ya da dialoglarda karizmadan kaynaklı etkileri görebilmek için party charismaya bakıyor sanırım oyun, yani 10 charismalı leadershipli parti lideri baya anlamsız kalıyor diğer karakterlere dump stat olarak koyunca. Rangerların 4ünde de 1 vermek iyi olur sanki.

Luck : Hiç yüksek lucklı karakteri olup bonus ap/bonus con dışında etkisini gören oldu mu? Daha çok ikinci defa bitirirken random geyik encounterları görmede kullanılır sanki. Gogo dump

Toaster Repair : Çok akıl çeliyor, ama bilmiyorum ya salak saçma lootlar veriyordur kesin. Yine ikinci oynanışa.

Ha bide brawler deneyen oldu mu? Şöyle yüksek strli bi karakter de lazım sanki.

charisma leadership'e şart, bonus radius'u bire bir etkiliyor. charismasız leadership giderken kimseye bonus vermiyor range dışında kaldığı için.

luck çöp stat.

toaster baya çöp. gruba katılan adamda var, 5 tane açtım, hepsi 30-70 dolarlık gri itemlar (moblardan droplanan silahlar 90-200 dolar arası)

brawlerda ben silah sıkıntsı gördüm, bu kadar saat game play hala t2-t3 seviyesinde brawler silahına denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

luck : crit chance birincil olarak silaha, ikincil olarak skill e , ucuncul olarak luck a bakiyor. 1 luck , 6 ve 9 luck li adamlar arasinda muazzam bi fark gormedim.
Haritada cache ler cikiyor ufak tefek lootlar veren, normal bi sandik kadar bisey. fallout vs tarzi random encounter olayina neredeyse rastlamadim. 1-2 defa guzel parali vendor geldi , junk sattim o kadar.
bonus ap yuzyilda bir 1 ap olarak geri donuyor, o da ne comelmeye yariyor ne reload a. end diyip savelesen de yarisi gittigi icin yine cop. minumum 2 ap verseydi makul olurdu.

toast mevzusu boktan. genelde yuksek fiyatli junk veriyor. Paraya katkisi olmadi degil ama skill harcandigina degmez. Acan adamin luck yok belki loot kalitesi ona gore rollaniyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun eksiklikleri var baya, unity engine sıçmış direk, fakat oynanıyor oynanmak zorunda..

Luck extra ap sadece birde ayda yılda bir c-hit, loot a sıfır etkisi var gibi gözüküyor..

oyuna skiller yedirememişler.. bir çok skill çöp gibi duruyor, yavaştan jagged alliance a döndü rpg kırıntı..

kickstarter dan çıkan en iyi oyun demiştim zamanında fakat pek öyle değil bu oyun divinityden daha iyi değil.. zamanla old school remakeler fiyasko ile sonuçlanmaya doğru gidiyor eğer projeler bu şekilde deam ederse..astmosferde bayıcı gelmeye başlıyor unityden dolayı..
Sosyal ağlarda paylaş

tactics'e göre cok hantal bir başlangiç olmuş,keşke arka plan 3d değil de 2d olsa üzerindeki karekterler 3d olsaymiş.çok daha net olurmuş şu haliyle biraz yoruyor. ama güzel yani bu atmosfer cidden en son fallout tacticsde vardı.

ja keşke patlamayaydın dedim bunu oynarken

fazla skill var tabanca neyse de small arms falan gibi gruplamalar olsa keşke
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

bir çok skill çöp gibi duruyor, yavaştan jagged alliance a döndü rpg kırıntı..

kickstarter dan çıkan en iyi oyun demiştim zamanında fakat pek öyle değil bu oyun divinityden daha iyi değil.. zamanla old school remakeler fiyasko ile sonuçlanmaya doğru gidiyor eğer projeler bu şekilde deam ederse..

Zaten Wasteland 1 alıştığımız tarz hikaye bazlı RPG değildi. Fallout 1-2'den ziyade Jagged Alliance ve Fallout Tactics düşünerek oynamak gerekiyor, yoksa hayal kırıklığı alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet lockpick ve safecracking için o scotch mu ne ayyaşı alın diyor yüksek luck ve skillere sahip olduğu için, sanırım kimin lootladığı etki ediyor.

Apis said:

O baştaki kurbağada benden başka wipe yiyen oldu mu?

Dağıttı direkt...

2 defa load ettim de combata önceden başlamanın setupın ambush un önemini o kurbağa gösteriyor ahah. Onu ilerki combatlara dan dun girmeyelim diye koymuşlar bariz.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 1 tane ak47 buldum. grubun gerisini etrafına dizip etten duvar yapıyorum. ona da avlatıyorum. tek atışta 254 crit gördüm. (x3 seri atışta). (x1 teklide 56-84)

birde nihayet rail nomads ta barışçıl çözüme kavuştum. atchisonmudur nedir orda evin önündeki oyuncağı kırıp brake shoe alın. kimseye vermeyin. yoksa soykırım başlıyor. brake i alınca ilginç şekilde casey daha ılımlı oluyor.

2.edir SERU sağol sayende wasteland 1 ve wasteland 2 yi tek seferde 34 tl aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...