Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 2

Norak

Öne çıkan mesajlar

15 dolers verenler oynuyor:

said:
Pledge $15 or more

32779 backers

Digital Downloadable copy of game DRM free for PC or MAC OSX or Linux. This low price only available for those who helped fund. Also your party will start with a unique and quirky skill. (It won't affect game balance.)

Estimated delivery: Oct 2013
Sosyal ağlarda paylaş

betaya girebiliyosam bi bakardım jnms ondan sordum. ama wastelands 1 vermiş bana steamden. onu kurdum ama oynanmaz evet.

arcane said:

Black-ice said:

oyunu veriyo la çıkınca işte yeter o bana.

biliyosan ne soruyosun sdfsd

he şimdi farkettim ilk postumdaki vurgu yazılı olunca gitmiş ondan böyle anlaşılmış, "çıkınca"'dan önce bi "anca" koyarsanız gerçek anlamına kavuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

sen wishliste ekle abi. oyun platoniğisin. wishlistte güzel böyle uyurken izler gibi sdfsd.

dhasuhfauh güzel benzetmeymiş oyun platoniği. ama lütfen 300 tane oyunumuz var steam'de. son zamanlarda platoniğe bağladım, eskiden alıp alıp %30'unu falan oynuyordum, şimdi kendimi tutup wishlist'e ekliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben uygunsuz taktikler kullanarak oynuyorum, so far so good. wasteland'in ilk oyununu oynamadığım için genel bir şey söyleyemem ama gördüğüm kadarıyla 6/10.

kombat sanki olması gereken derinlikten çok uzak gibi. faceroll olarak geçiyorum. cover, positioning falan hak getire. onun dışında müzikler, ambiyans, dünya, dialoglar falan güzel.

kesinlikle 60 dolar vermeyi tavsiye etmezdim eğer hastası falan değilseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...