Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klasik gitar ile kız düşürmeye çalışıyorlar

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

klasik gitara ritim vurma kafasının çok üstünde olduğum barizken, onlara göre bir virtüöz ayarında olduğum doğrudur. ancak olayın çok fazla abartı kazanmaması adına bir üst sınır koymak istedim.

çok teknik ve hızlı olduğu için de üst sınırı death metal solo gitaristi olmak olarak belirledim. aklıma direkt chuck geldi aslında.

söylediğim gibi cover videosu çekme niyetim var.

edit: bu arada sen neden bu kadar gaza geldin?
Sosyal ağlarda paylaş

hani kazanova değilim, psikolog hiç değilim. ama şunu söyleme isteğim oldu,
kızlar neşeli erkeklerden, gülen erkeklerden, birşeyler başaran erkeklerden hoşlanır.
"ay onlar da ne ki ben daha iyi çalarım" diyerek somurtarak kös kös oturursanız kızlar da size pas vermez.

kişiselde "ya bir türlü sevgilim olamadı" diye başlık açan birisinin "ne kadar salaklar kız düşürmeye çalışıyorlar" diyeceğine bu taktiği kendisinin de kullanması, hatta o gruba girmesi felan gerekiyor da bilemiyorum tabii amaç ne...
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Hayır ahtapot benim takıldığım nokta bariz birşekilde adamı kıskanmışsın.Ahaha benim x zamanki halim lan yada bendemi böyleydim lan lol demek yerine gelip burada hunharca adamı eleştirip dalga geçmen olmamış.
kıskanmadım. ama şey diye düşündüm, ulan bu geyikler bile şunu yaparak kız yaparken benim bunlardan daha iyiyken hiçbir şey elde edememem garip değil mi falan...

bone'un söylediği şey burada devreye giriyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...