Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük kapansın artık

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Beğenmediğin tarzda yorumları olan her site kapatılacaksa, iğneyi kendine cuvaldızı başkasına batırmakla başlamalısın işe.
Paticik kapansın diye başlık bekliyorum :)

Hiç bir site kapatılmasın, sonuçta eskiden internet kullanıcılarının azlığından doğan bir kalite vardı. Hepimiz kendimizi ifade etmek için çok çaba gösterir, anlayış sınırlarımızı geniş tutardık. Az kişi olduğu için de doğan bir arkadaşlık vardı.

Şimdi bakkal bile facebookta, kasap bile ekşi yazarı, ayşe teyze forum takipçisi.

bu insanların kültürleri girince sanal aleme, ister istemez bi yozlaşma ve kalite bozulması oldu. ama buna yapılabilecek hiç bir şey yok malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Kojiroh said:

Ya öyle şeylere tahammül ediliyo ki artık kafam almıyo yani. Mesela bi herif var ekşibition'da, adam istisnasız her resme yorum yapıyo ve her yorumunun sonunda coo111111111hehhehhehhehe yazıyo. Bu kadar itici bi şey olabilir mi yarabbi.
Allahtan adamın yorumlarını gizleyebiliyosun.

anti silence abi of ignoreladım rahatım ahaha

o adam çok iyi yaa
gerçi onun yüzden reelde bile ehehehhehe
kalıbı girdi beynime
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir girdim baktım bu gün, girdiğim 6-7 sayfanın hepsi baştan sona küfür, Pati'de elitist denilen benim bu ne elistizm be diye yüzünü buruşturduğu yazılar, herşeye saldırı (mesela ilk okuduğum mesaj doktorlara "asosyal piskopat gerizekalı" diyordu, öteki yazanları buraya kopyalayamam), çekememezlik, bakalım bilgi var mı diye baktığım yerler yanlış bilgi dolu...

Asıl mesela şu ama: lisedeyken burası hala aynıydı da benim ergen kafa mı çalışmıyordu yoksa eskiden buralar çayırlıktı durumu mu geçerli?

aslında eskiden de küfür vardı, son yazar alımlarından sonra elini sallayan girdiği için küfürler daha çok göze batıyor.

ekşi sözlüğün ilginç bir kural sistemi var. bol bol küfür edebilirsin serbest mesela ama formata uygun yazacaksın. küfürsüz, bilgilendirici bir yazı yazdığında "formata uygun değil" diye silinebiliyor mesaj.

bi de son yıllarda yaygınlaşan "götümüze girebilir" kuralı var. tv'de gördüğün şeyi aynen yazsan da "götümüze girebilir" diye siliniyor o mesaj.
Sosyal ağlarda paylaş

off yaptiginiz 15 yasindaki ben dunyaya fazlayim ergen atarindan baska bisey degil ahauahauhau :D

abi adam sitenin basida diyorki;

"eksi ANASAYFA" said:

bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.

kalkmissiniz sanki wikipedi dan bahsediyorsunuz,
uzun yillar motto olmus birseyi kalkipta yikip, devrim yapmak heralde bizim kanimiza ait bisey,

bu her alanda var, bi teknik direktor 2 sene ustuste bi takimin basinda kalamiyo en basidinden,

lan bi seyin 5-6 seneden fazla kalmasi neyinize batiyo anlamiyorum, istikrar bozan abidesisiniz resmen
sdhfjsdkdsf

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=hele+otur+bi+soluklan+yi%C4%9Fenim

;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...