Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demet akalın filmi beğenmedi, parasını geri istedi.

Bella

Öne çıkan mesajlar

demek akalın artist adlı filme gitmiş, siyah beyaz ve sessiz film olduğunu görünce "kardeşim sessiz film mi olurmuş, ne dandik adamlarsınız" diye atarlanmış bileti geri almış.

bazı yeto yazarlar da desteklemiş demek akalın'ı, "aslanım demet, bi de pis elitistler böyle uyduruk filmi sevmeye mecbur bırakıyordu, hakikaten sessiz film mi olurmuş lan" diye köşe yazıları yazmış felan.

tl;dr: demet akalın için gündeme gelme malzemesi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

konserine veya sahne aldığı geceye gelenler şarkının yarısında çıkıp parasını istese verecek mi? çıkaracağı hırı gürültüyü hayal bile edemiyorum lol

Bilet parasini kadindan istemek ne alaka? Organizasyon sirketi diye bisey var :)

Acaip zorlamissiniz yav :)

Korax said:

Her yazilan magazin haberine inaniyosunuz ya eheuheh

demistim. Etrafinda 7/24 ilgi olan ve surekli insanlar tarafindan yaltaklanma olan bi insan dusunun. Bunun sinemasi var, alisveris merkezi var, restorani var, varda var. Sinemaya girip 10 dakka sonra begenmeyip cikinca "eki eki ne oldu demet hanim, begenmedinizmi?" diye soran sinema görevlisine "begenmedim, film siyah beyaz ve sessizdi, ne bicim filmmis" deyince görevli sirf yalakalik yapmak adina ya da "aman kaybetmeyelim" adina acik bilet veriyo. Magazinde bunu alip döndurup dolandirip en sacma sekilde yaziyo.

Savunma adina söylemiyorum bunu. Bazen isin aslini ilk agizdan bildigim icin, cikan haberleri nasil carpitip sacmalayip koyduklarini aklim almiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

"Tatar Ramazan" said:

konserine veya sahne aldığı geceye gelenler şarkının yarısında çıkıp parasını istese verecek mi? çıkaracağı hırı gürültüyü hayal bile edemiyorum lol

Bilet parasini kadindan istemek ne alaka? Organizasyon sirketi diye bisey var :)

Acaip zorlamissiniz yav :)

Korax said:

Her yazilan magazin haberine inaniyosunuz ya eheuheh

demistim. Etrafinda 7/24 ilgi olan ve surekli insanlar tarafindan yaltaklanma olan bi insan dusunun. Bunun sinemasi var, alisveris merkezi var, restorani var, varda var. Sinemaya girip 10 dakka sonra begenmeyip cikinca "eki eki ne oldu demet hanim, begenmedinizmi?" diye soran sinema görevlisine "begenmedim, film siyah beyaz ve sessizdi, ne bicim filmmis" deyince görevli sirf yalakalik yapmak adina ya da "aman kaybetmeyelim" adina acik bilet veriyo. Magazinde bunu alip döndurup dolandirip en sacma sekilde yaziyo.

Savunma adina söylemiyorum bunu. Bazen isin aslini ilk agizdan bildigim icin, cikan haberleri nasil carpitip sacmalayip koyduklarini aklim almiyo.

hic farketmez. biz nefretimizi kusalim da rahatliyalim.
Sosyal ağlarda paylaş

korax sen bu kadınla çalışıyodun sanırım? savunmuşsun baya zaten sdf
allah kolaylık versin valla.

konuşma tarzı falan iğrenç ya. bi kere bir şenlikte görmüştüm bunu o konuşma tarzı.. kenar mahallelerde kadınlar olur ya öyle ıyy. ağzı baya bozuk zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...