Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Otobüs Dolusu Kadın !

TRSERVinc

Öne çıkan mesajlar

fort bahane ya.metrobüsler tıklım tıklım evet.o kadar metrobüs kullanıyorum bilinçli fortlanan kadın görmedim hiç.

mesele türbanlı bayanlar.gerçekten dikkatla inceleyin.herkese tiksinen gözlerle bakıyorlar.

kaç defa denk geldim öyle.hani böyle koluna falan temas edersin.panikle dönüp bakarlar.utanmasalar kolonyalı mendille silicekler dokundugun bölgeyi.sana dokunmamak için 40 takla atarlar karşında

hani yoktan gerilim yaratan insanlar

bu konuda eminimki en çok şikayet onlardan geliyordur
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

abi mantık da bu değil mi zaten, rahatsızlıkları engellemek adı altında yapılan ayrımcılık.

aslında bu tribünleri ayırmak bile yavaş yavaş insanların aklına bu düşünceyi sokmak için yapılan bir eylem.

"rahatsızlık veren" kitleyi düzeltmek eğitmek yerine bunu kabullenip toplumu ona göre uydurmaya çalışmak güzel bir fikir evet.

BabacumMostors said:

eğitimi çocuk yaşta vermeye yönelik projeler yerine "sıçtık sıvayalım" kafasıyla gelmeleri gözlerimi yaşarttı

hah babacum demiş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

halkın istemesi önemli bence,eğer bir rahatsızlık ve kadınlardan gelen şikayetler söz konusuysa yapılabilir,ben normal karşılıyorum,metrobüsde taciz olayları ender rastlanan bir durum değilki zaten,işi hemen haremlik selamlık muhabbetine getirmenizde duyarlılığınızı gösteriyor tebrikler :D

yapan kişileri cezalandırmak dururken sıfırdan icat çıkarmak niye?

haremlik selamlığa laf etmişsin de bu yapılan iş o işte.

aletle yürüyen sakat ve yaşlılara herhangi bir düzenleme yapılmazken
"KADINLARIN NAMUSUNU KORUYCAAAAAAĞZ!" denilerek böyle bir düzenlemeye gidilmesi...
bilemiyorum, çok çağdaş bir fikir sanırım ondan aklım almıyor. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

halkın istemesi önemli bence,eğer bir rahatsızlık ve kadınlardan gelen şikayetler söz konusuysa yapılabilir,ben normal karşılıyorum,metrobüsde taciz olayları ender rastlanan bir durum değilki zaten,işi hemen haremlik selamlık muhabbetine getirmenizde duyarlılığınızı gösteriyor tebrikler :D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...