Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

64-bit client

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

iyide hocam nessahftw zaten gtx590 gibi nerdeyese 2000tl olan bir kartla oynuyor ve zaten bu kart ile 60 fps nin altına dusmuyorki oyun,ha belki ram kullanımı ,işlemci kullanımı bunlarla ilgili performans farkları vardır ama bu fps olayına çok yansımıyor.

aynı şekilde bende i5 2500k+gtx 570 kullanıyorum valley of strength te 64 bit ile fps 25-30 arasına düşüyor bu 32bit lik client kullanırkende aynı idi .25 man raidlerde fps 32 bit client ile 40-42 fps ,64 bitlik client ile gene aynı 40-42 fps hiç bir degişiklik yok. ne bileyim raid yaptıgım arkadaşlarımlada konusuyoruz herkeste ortak gorus biraz yukeleme surelerinde kısalma oldugu bunun dısında manyak derecede fps artısı yasayan kimseye rastlamadım daha.

64 bit genede ilerisi için iyi tabi nessah belirtmiş zaten ama şuan için çok bir faydası yok ne bileyim belki pandalarda falan daha bir açıga çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

iyide hocam nessahftw zaten gtx590 gibi nerdeyese 2000tl olan bir kartla oynuyor ve zaten bu kart ile 60 fps nin altına dusmuyorki oyun,ha belki ram kullanımı ,işlemci kullanımı bunlarla ilgili performans farkları vardır ama bu fps olayına çok yansımıyor.

aynı şekilde bende i5 2500k+gtx 570 kullanıyorum valley of strength te 64 bit ile fps 25-30 arasına düşüyor bu 32bit lik client kullanırkende aynı idi .25 man raidlerde fps 32 bit client ile 40-42 fps ,64 bitlik client ile gene aynı 40-42 fps hiç bir degişiklik yok. ne bileyim raid yaptıgım arkadaşlarımlada konusuyoruz herkeste ortak gorus biraz yukeleme surelerinde kısalma oldugu bunun dısında manyak derecede fps artısı yasayan kimseye rastlamadım daha.

64 bit genede ilerisi için iyi tabi nessah belirtmiş zaten ama şuan için çok bir faydası yok ne bileyim belki pandalarda falan daha bir açıga çıkar.

valla gecenlerde bikac parca yeniledim pc yi aynen soyle;

fx6100 8 gb corsair xms hd 5580 radeon

vscyn on - vally of strde 40+ fps hersey medium. ultrada 20-25 fpsye dusuyor. 32 bit bu arada.
universiteye donunce 64 kurucam deniyecem bu muabbeti performans artisi bekliyorum acikcasi biraz.

bu arada performans arttirici bakimlar yapmiyosan pc ye tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Fps farkından çok benim en çok faydalandığım 64bit clientdan loading screenin inanılmaz hızlanması oldu. Herhangi bir dezavantaj görmediğim içinde gayet memnunum 64bitden. Fps olarak bende çok fazla bir fark göremedim ama nedense 10man heroic warlord fightında, her black phase girişimde benim fps 15lere falan düşerdi. bu da ekranda titremelere sebep olurdu. ama bu hafta yeni clientla misal 38fps de fixledi black phase içindeyken demek ki faydası oldu :). sistem i7 740qm 4gb ram 1gb hd5730ati radeon dizüstü.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard WoW da 64 bit geçmesi benim içimi umutlandırdı sıkkınlık geldi 8 yıllık aynı oyun motorunu kullanıyoruz ilersi için beklintim oyun motorunda tabansal değişime gitmesi öyle su efektiyle olmuyor bununda farkına vardı Blizzard,gelelim konumuza
max fps için sadece bilgisayar donanımı yetmez iyi bir internet bağlantısına ve iyi bir bir monitöre ihtiyacınız var öyle ekran kartına 2000 tl vermek neyi çözer monitör iyi olmadıktan sonra
işte dizüstünde HDMI çıkışta varsa artık yeni bilgisayarlarda vardır şöyle bir monitör alırsınız SAMSUNG PX2370 400-500 tl arasında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...