Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik İnternet Browster ını seçiyor

Katibim

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Sidebar, tab stacking, private tabs olduğu sürece daima Opera. Hiç biri Chrome'da yok. Eklentileri bile yok. Sidebar dışındakiler Firefox'da da bulunmuyor.

büyük ihtimalle var bu istediklerin chromeda ama sen bulamadın. ne istediğini tam bilmiyorum ama şunlara bi bak istersen toomanytabs, tabjump, tabsplus.

sidebar yok ama sanırım ona emin değilim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://www.youtube.com/watch?v=5hqSGGk1YTI

Tab stacking bu. Bir pencerede yaratabileceğin farklı stack'ların sınırı yok. Her biri başka bir konu başlığı için.

Private Tabs da aynı pencere içinde hem normal hem private tab açabilmeye yarıyor. New Tab yerine sağ tıklayında yeni tabı prvate açabiliyorsun. Aynı siteye iki farklı hesapla filan girerken çok işe yarıyor. Chrome yeni pencere açıyor; Firefox da ya normal oluyor ya private, ikisini birden kullanamıyorsun, tamamen yaramaz yani.

Şimdi deyin, var mı bunlar. Vardır bakarsan demeyin ama, baktım. Link verin. Varlarsa Opera'yı bırakırım zaten, bu aralar pek iyi değil. Bu iki özellik benim için çok önemli olduğundan bırakamıyorum, onlar olmadan kullanamıyorum. Çalışırken özellikle 30-40 tab açtığım oluyor, aynı siteye farklı hesaplarla girmem gerektiği oluyor; hayati önemleri var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...