Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne be ya? gerçek mi bu?

Zed

Öne çıkan mesajlar

said:
BabacumMostors, 06 Şubat 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
bi de "A" klavye benimki
babamın daha yeni daktilosu var eski daktiloda yazı yazmak daha güzel :))[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

A klavye??!?

Bu arada ben bu cloaka cloak demem, cloak Predator cloak olmuyunca (ha ne?)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 07 Şubat 2003 08:23 tarihinde demiş ki:
said:
BabacumMostors, 06 Şubat 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
bi de "A" klavye benimki
babamın daha yeni daktilosu var eski daktiloda yazı yazmak daha güzel :))[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

A klavye??!?

Bu arada ben bu cloaka cloak demem, cloak Predator cloak olmuyunca (ha ne?)[hline]

ehuhe ciddi ciddi "A" klavye :)
bu arada buldum merkez bankasının malıymış daha önce ve 1956 dan daha da eskiymiş alet :)[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun yalan olduu gayet achık
ama bu demek deilki böle bi göz yanılması yapamasınlar..

yaparlar bi zımbırtı
belki bi mont olamas bu kıvrılmıycak bishiy daha rahat yapılır
şöyle:
her iki tarafındada alıcılar olur
ve her 2 taraftada ekran tipli bishey olur
bi taraf öbür tarafı aynen ekrana yansıtır
öbürüde aynısını yapar..

ama bu kalın bi cisim olursa perspektif hatasına neden olur =)
gözün anlıyamıycağı tipte şöle 10 20cm kalınlığa kadar en fazla yapılabilr =)
Sosyal ağlarda paylaş

GERÇEKKKMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Biraz önce TRT2 Anahaber bülteninde izledim ve gözlerime inanamadım. Resimdeki hatun iki tane alet arasına geçiyordu ve üzerindeki yelek sayesinde arkasındakiler gözüküyordu. Yine belli bir ışık sayesinde incecik bir filmi bir adam üzerinde gezindiriyordu ve gezindirdiği yerlerde iskeleti gözüküyordu. Kısaca iki farklı tipde alet var adamlarda. Birisi arkasını gösteriyor diğeri röntgen çeker gibi iskeleti gösteriyor. Daha ilk safhalardalarmış ama tıp alanında ile askeri ve güvenlik konularında çok yardımcı olacağı düşünülüyormuş.

TRT2'de görmesem hayatta inanmazdım ama TRT haberleri benim için yeterince inandırıcıdır.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Valla TRT keklenmişse onun yanında keklenmeye razıyım ama ortalıkda kek kek diye gezinenler, doğru olduğu ispatlanırsa benden iyi bir kötek yemeye razımılar
*! Elinde terlik yokdur ama kılıcınında iş göreceğini düşünür*[hline]
I get knocked down
But I get up again
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 09 Şubat 2003 15:07 tarihinde demiş ki:
güzel kardeşim ben bunu televisyonda gördüm diyorum TRT2'de haberlerde slaak bir magazin programında veya reha muhtarla haber zırvalıkları programında değil.[hline]
I get knocked down
But I get up again

Okumadim ki mesajlari direkt cevap attim lol. Olabilir tabi imkansiz degil ondeki goruntuyu arkaya, arkayi one yansitarak predatorun cloaku gibi birsey yapilabilecegini duymustum.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haber bazi gazetelerde de cikti. Ama bencede yazis. Bi perspektif hatasi var....[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...