Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eksantrik okul anılarınız

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

bizim sınıfta kafası çok büyük bir arkadaş vardı. hep dalga geçerlerdi koca kafa diye.

bir gün hoca bayağı sinirli ve bağırıp çağırıyor. o sırada şöyle bir diyalog gelişmişti, hiç unutmam.

-hoca: hiçbirinizin fiziksel bir özrü yok.
-ark: var hocam, ali'nin kafası çok büyük.
-hoca: fiziksel diyorum oğlum, zihinsel demiyorum.

hoca fena koymuştu lafı.
Sosyal ağlarda paylaş

can sıkıntısından durduk yere ıngaaaah diye bi ses çıkarıyodum. bazende yanaklarımı serbest bırakıp kafamı hızlıca sağa sola sallayarak bilibilibili diye bir ses çıkarıyordum. arkadaş kuru sıkı getiriyodu sınıfa. önümüzdeki kızın kıçına dayıyordu derste.
Sosyal ağlarda paylaş

lise 2'deyken arkadaşla sıraya 2 delik açıp, alttan cola şişesi koyuyorduk, delikten pipeti geçirip derste içiyorduk.

daha sonra bizi ispiyonladı sınıftaki şerefsizin biri. müdür bizi bir güzel azarlamştı.

tarih hocası da gelmişti, disiplin kurulu başkanı olarak. siz vatan hainisiniz, sizin gibileri doğuya sürmek laızm falan gibi laflar etmişti. 1 gün uzaklaştırma almıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

sıra delme olayının öncesinde müdür yardımcısı ile problem yaşıyordum. müzik öğretmeniydi hoca ve kadındı. sesi ince ama çok güçlüydü. bağırınca camlar patlıcak gibi oluyordu.

bir gün odasına gittim. o zamanlar turizm meslek lisesi ile aynı binadayız, ben düz liseyim. hocaya bir şey sormaya gittim, "bana kahve getir" dedi. ben de o zamanalr herkesin diline dolanacak olan efsanevi cevabımı verdim, "eğer kahve yapacak olsaydım, turizm meslekte okuyor olurdum". sonra hoca neye uğradığını şaşırdı tabii, biraz azar çekti gittim.

sonra her ufak tefek şeyde bana sarıyor kadın. bir gün derse girmedim, odasına çağırdı. öğle tatili zili çaldı, odasına gittim. "psikolojik destek alman lazım, rehberlik servisine git" dedi bana. ben de "şu an karnım aç, yemek yemeye gideceğim. gelince giderim" dedim. bağırıp çağırmaya başladı yine. ben de dışarı çıktım, kapıda bir arkadaş ne oldu dedi. "hayvan gibi bağırıyor yine ne olacak" dedim. hoca duydu bunu...

annemi aradı okula çağırdı. annem de fena gazdır, benim gibi sivri dillidir. "bu çocuğu alacaksınız okuldan, yoksa ben sürecem" dedi hoca. annem de neye güveniyorsa "bu çocuk giderse sen de gidersin" dedi. :D ben ölüyorum keyiften o sırada...

daha sonra kınama cezası almıştım bu olaylardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

aquila said:

iyice yaklastir webcami, belli olsun.

ZING

Adam critlemis.

sırf şunu yazmak için suanda bi oyun sunucusunun vps'ine girdim, siteden banlıyım çünkü

AHAHAAHAAAA ADAM DAĞITMIŞ, NAPTIN ABİ SEN NE YAPTIN SEN YA BİTİRMİŞSİN ::S:S:S:S:S:s
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

can sıkıntısından durduk yere ıngaaaah diye bi ses çıkarıyodum. bazende yanaklarımı serbest bırakıp kafamı hızlıca sağa sola sallayarak bilibilibili diye bir ses çıkarıyordum. arkadaş kuru sıkı getiriyodu sınıfa. önümüzdeki kızın kıçına dayıyordu derste.

Nick entry uyumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...