Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch 1.1

mono

Öne çıkan mesajlar

stuck yedim. yetkili live chatden konuşmaya başladı. Bekle oyuna gireyim dedi. Level 1, oynadığım sınıfı açtı. Grup invite etti beni.
Şimdide çıkartmaya gelecek sanırım.

ulan uo da bile .go nick komutu vardı? :D

adam bide invite atıyor hey yavrum..

heriflerin, gm komutları yazacak vakti bile olmamış. stuck yediğim yerde class questi. Şimdi "Ben oraya gelemiyorum, görevleri yapmadım henüz" diyormuş :P
allow access to same class story areas daki işareti kaldırayım? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aha level 2 oldu. 46 olmasını bekleyecem sanırım, questi alabilmesi için? :P (şakası tabi işin. Bu haritaya geldiğinde yüksek xp vermiştir lvl almıştır.)

mesajı yazarken kurtardı.

10sn sonra yeniden saplandım yeniden çıkarttı. Görev yapıyorum, adam partide bekliyor. Lvl 4 oldu, halen bekliyo. Xp me KS yapıyo? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Aha level 2 oldu. 46 olmasını bekleyecem sanırım, questi alabilmesi için? :P (şakası tabi işin. Bu haritaya geldiğinde yüksek xp vermiştir lvl almıştır.)

10sn sonra yeniden saplandım yeniden çıkarttı. Görev yapıyorum, adam partide bekliyor. Lvl 4 oldu, halen bekliyo. Xp me KS yapıyo? :D

republicmiydin belki ondan lvl 1le gelmiştir impsen direk 50 karakteri ile gelirdi muhtemelen operative :P
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

Densiz said:

republicmiydin belki ondan lvl 1le gelmiştir impsen direk 50 karakteri ile gelirdi muhtemelen operative :P

http://i.imgur.com/76R2M.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bioware strikes back!

said:
The amount of Valor granted from these activities was significantly more than intended and we are now carefully investigating players who were on Ilum during this period, and present at some of these 'camping' events. I can reassure you that those who were involved and who gained an unfair advantage over other players inappropriately will be carefully reviewed and action will be taken to restore game balance. This could include Valor adjustments or account actions in accordance with the severity of the issue.

http://www.swtor.com/blog/ilum-pvp-issues
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

oyuncuların suçu yok ki. neden oyunculara yönelik yaptırımda bulunuyorlar?

nasil sucu yok oyuncularin?

youtubeda 50 tane "Fight CLub" videosu var.. millet toplu halde kurbanlik kuzu gibi birbirini kesip rezliyo...

patch ciktigindan beri sadece 30 kill / per day daily icin gidiyorum ilum a
fps ve valor gain duzelmedigi muddetcede girmem oraya daily harici

bu durumdan avantaj eden her oyuncu sucludur
Sosyal ağlarda paylaş

çok incelemedim video fln
benim bilmediğim bir açık vardır belki, onu kullanarak aldılarsa eyv. ban bile gelebilir,
ama kamp bölgesinde afk valor kastılarsa suç bw'nin, oyuncuya yaptırım uygulaması yanlış.

bir de gözünü seviyim, bir tane krizi de yönetmeyi başarsın şu bw. bu kadar mı amatörler? uyguladıkları her sistem oyuncuya eziyet oldu head start, server kısıtlaması vs...
Sosyal ağlarda paylaş

sanki 100k kişi bu açığı kullandı 5-10k adam kullanmıştır öyle fight club modunda, banlensinler valor reset falan kasmasınlar hiç.
ne demek bw devin beceriksizliği yüzünden ortaya çıkan açığı oyuncu sömürmek zorundamı, aynı mantık her bugda geçerli o zaman ehiehi bw düşünememiş stack bugını para kastık niye banleniyorum ki.
Yani düne kadar wowda bugla boss kesenlere enrage olanlar, sırf oyunun adı wow değilde TOR diye suyunu çıkartıyor.

viktordan anlamlı mesajlar seriside devam ediyormuş ha gayret 20 mesaj sonra EA 100tl'ni refund etcek.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

sanki 100k kişi bu açığı kullandı 5-10k adam kullanmıştır öyle fight club modunda, banlensinler valor reset falan kasmasınlar hiç.
ne demek bw devin beceriksizliği yüzünden ortaya çıkan açığı oyuncu sömürmek zorundamı, aynı mantık her bugda geçerli o zaman ehiehi bw düşünememiş stack bugını para kastık niye banleniyorum ki.
Yani düne kadar wowda bugla boss kesenlere enrage olanlar, sırf oyunun adı wow değilde TOR diye suyunu çıkartıyor.

viktordan anlamlı mesajlar seriside devam ediyormuş ha gayret 20 mesaj sonra EA 100tl'ni refund etcek.

item stack'le afk valor kasmayı aynı kefeye koymuşsun buna uzun bir cevaba gerek yok... bir de merak etme burda wowa da her oyuna giydirildi zamanında sandığının aksine..
ne diyim senin gibi bir kitle bütün mmo'ların arayıp bulamadığı :)
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

Evr said:

item stack'le afk valor kasmayı aynı kefeye koymuşsun buna uzun bir cevaba gerek yok... bir de merak etme burda wowa da her oyuna giydirildi zamanında sandığının aksine..
ne diyim senin gibi bir kitle bütün mmo'ların arayıp bulamadığı :)

afk valor kasma diye birşey yok 1.1 ilk günüde, fix sonrasıda partyde bile olsan dmg/heal yapmadıkca valor gelmiyor ha 2 clientı bota bağlayıp biri öldürecek öbürü canlanıp geri gelecek bir sistem bulduysan bilmiyorum :)
evet ikiside aynı kefede benim için, stack bugıyla credit kasmış yada gidip bu saçma sistemle anlaşmalı valor rank kasmış, sonuçta oyun dengelerini haksızca bozuyormu evet bozuyor hatta emin ol creditten daha fazla bozuyor, biz rank için saatlerce wzlerde kastık, daha geçen hafta 50 olan adam battlemaster gear toplamaya başlaması mesela çok mu iyi, bizler hala 45-60 arası kasıyorken.

Kötüleme, eleştirmek ayrı şeyler burda yapılan sistematik kışkırtma ayrı, troll desen troll değil başka birşey bu resmen bw tarafından tüm hayatı alt üst olmuşcasına yorum yapanlar var üstüne oynamaya devam ettiklerinden de eminim.

50 kez yazdık burda alt tarafı bir oyun patlarsa patlar çokta tın oyna keyfine bak, hatalardan ve eksiklerden çok rahatsızsan eleştir hatta yerin dibine sok istersen git kapat accountunu, ama bu kadar suyunun çıkartılıp halen oynayan kişilere laf sokup kışkırtmaya kasılması abes.
Sosyal ağlarda paylaş

afk valor bw hatası o konuda seninle aynı düşünmüyorum. wow'da da afk honor kasanlar vardı, bw hesaplara yaptırım uygulayacağız diyerek hata yapıyor bu konuda, çay koymada gidip afk olan adam da mı hesap cezası yiyecek? onun dışında dediklerine katılıyorum, o yüzden pvp yapmıyorum pek :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...