Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTNET'teki bu hıza alış Türkiye...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

yeni internet bağlattım
8 netlimitsiz plus...
8 mbite kadar 100gb kotası var
ama eve 2mbit şeklinde geliyor
...
2 mbitle nasıl dolacak ki o kota...
2 mbit nedir hem ya
doldurunca bide 1 mbite düşüyor
ha 2 mbit ha 1 mbit
25 gb kotalıya geçerim eğer bu hızı vereceklerse

ben de nazar değmesin ama 16 mbite kadar kotalı(bu netlimitsiz olan) bağlattım 17 mbit geliyo eve nasıl oluyosa :)
Gerçi bu 17 olmadan önce aynı tarifeyle yaklaşık 2-3 ay haftasonları kesiliyodu netim full. Bakım çalışması yapıyoruz falan diyolardı hep, ben de küfrediyodum. ama en sonunda sağlam bakmışlar hakkaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

yeni internet bağlattım
8 netlimitsiz plus...
8 mbite kadar 100gb kotası var
ama eve 2mbit şeklinde geliyor
...
2 mbitle nasıl dolacak ki o kota...
2 mbit nedir hem ya
doldurunca bide 1 mbite düşüyor
ha 2 mbit ha 1 mbit
25 gb kotalıya geçerim eğer bu hızı vereceklerse
abi şaka yapmıyorum bağlı olduğun ara santralin numarasını bul orayla görüş. bazen bildiğin santralden 2ye 3e sabitlemiş oluyorlar. 3mbite sabitti mesela kız arkadaşımın 1 ay önce falan hallettik. bende de aynı problem vardı 2 sene önce kartal santralden halletmiştik.
Sosyal ağlarda paylaş

Evin santrale uzaklıgı ile alakalı tamamen. Ben de 8mbit aldıgımı sanıyodum baglantı gidip geliyordu surekli. Sonra aradım eviniz uzak vs dediler ki sehrin en guzel yerindedir. Once 4mbit'e sabitlettim kesilmesin diye. O da yetmedi 2mbit'e sabitlettim.

Sonra is sebebiyle tasındım ordan. Simdi telekom binası ile karsı karsıya evim. E santralin de dibi oluyor haliyle. Nakil ettirdim interneti download'un agzını burnunu kırıyorum su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim buraları 1mbitten fazlasını desteklemiyor kayışdağ inönü mahallesinde oturuyorum. Kadıköydeyken 8mbit sınırsız kullanıyordum ve sıkıntı yaşamıyordum. Açıkcası sıkıntı genel anlamda fiyat ve hız oranında sanki 1-2-4-8 degilde 8-16-23-64 olmalı bu hızlar artık gibi geliyor ondan bu kadar dert yoksa kopmalar modem sorunları vs degil derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

hadibea said:

Birakin bu asagilik kompleksini, yok finlandiyada soyleymis bulgaristanda boyleymis. Bol keseden atiyosunuz masallah. Bulgaristanda hala dialup kullanan var, finlandiyada da cable 25-50 euro arasi yani bizden bi farki yok fiyatlarin. Ha bonus olarakda amerikadayim ben Att kullaniyorum ayda 60 dolar veriyorum TTnetten hicbir farki yok download olsun upload olsun, kesilme olsun. Element sallamayin yani...

gerçekten katılıyorum arkadaşa. ttnet çok iyi bir internet bağlantısı sunuyor. çoğu yabancı ülkeden daha kaliteli bir hizemt anlayışları var.
Sosyal ağlarda paylaş

gün geçtikçede internet kötüleşiyor sanki? mesai saatlerinden sonra, hafta sonları net sıçıyor...
arıyorum arıyorum "sizin bölgenizde net kullanıcısı çok olabilir" gibi cevap veriyorlar. Nedir yani benim suçummu? bedavamı kullanıyoruz? bi anlasam bunları...
Sosyal ağlarda paylaş

hadibea said:

Birakin bu asagilik kompleksini, yok finlandiyada soyleymis bulgaristanda boyleymis. Bol keseden atiyosunuz masallah. Bulgaristanda hala dialup kullanan var, finlandiyada da cable 25-50 euro arasi yani bizden bi farki yok fiyatlarin. Ha bonus olarakda amerikadayim ben Att kullaniyorum ayda 60 dolar veriyorum TTnetten hicbir farki yok download olsun upload olsun, kesilme olsun. Element sallamayin yani...

isveçte 100mbit download / 100mbit upload'a 250 kron gibi bir şey ödüyorum, tamamen sınırsız ve 3 ayda bir fatura geliyor.

bol keseden atmıyorum, direk yaşadığım bir örnek.

ha türkiye çok kötü rezalet değil, sadece şu kotaydı, netlimitsizdi gibi sahtekarca yenilikler rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...