Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subscription sorunları

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

bana mail gelmedi.product keyi giridkten sonrada dikkatimi çekecek bir yazı görmedim.ztn swtor sitesine devamlı girmiyorum ki.clientte falan uyarı cıkarır insan.

diyelim ki tamam son güne bıraktık.ulan yogunluk olur diye bişi mi var.böyle şeyler önemli abi.para verip hizmet alıyorsun sonuçta.adamlar bunu sana hayrına yapmıyor

server sırası falan tamamda.sitede sıra beklemek rezillik.ki bekleyincede açılmıyor yani

hani biraz daha sürerse bu açıkcası 28 gün sonra nah öderim ben onlara 13 dolar.onlar bişi kaybetmez ama olsun

ayrıca ben ztn bu saatte oyuna girmiyordum.2-3 saat sonra giriyorum.acelem yok ama siteye girip 2 dakka halledilcek şeyi yapamamak uyuz ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bana mail gelmedi.product keyi giridkten sonrada dikkatimi çekecek bir yazı görmedim.ztn swtor sitesine devamlı girmiyorum ki.clientte falan uyarı cıkarır insan.

diyelim ki tamam son güne bıraktık.ulan yogunluk olur diye bişi mi var.böyle şeyler önemli abi.para verip hizmet alıyorsun sonuçta.adamlar bunu sana hayrına yapmıyor

(tu)
Tekerlek 2 kere fail oldu bastım refreshi helalinden döndüm waiting room a. Kahretsin.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oyunun open betasından beri sitede sürekli çöküyor arkadaşlar ilk kez olmuyor ki ayrıca üzerine mail de attılar böyle olacağı baştan belliydi. tabii ki bioware veya ea korumak amacıyla söylemiyorum ama adamlar hizmet veremiyor bunu son 1 ayda gördüp dolayısıyla böyle önemli bir mevzuda gece bırakmamamız gerekiyordu.

ben mesela dün gece oyundan çıkınca çok rahat yaptım işlemimi. yani şaşırılacak birşey yok, adamlar kötü biz de dikkatli davranıcaz oynamak istiyorsak.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu önce Stephen Reid defalarca Grace Period olacak dedi. Sonra EA hazretleri bundan vazgeçti. Baskılar sonucu EA 2 güne ikna edildi. Temmuzda IP Ban ve kredi kartlarının kabul edilip, edilmeyeceği soruldu. Bende bu konuyu dikkatlice takip ettim. Stephen Reid'den gelen açıklama şuydu:

"There have been other key questions, and we've tried to answer them for you. There are no plans to 'region lock' or 'IP block' players from the game. You may experience some latency issues if you're not playing in a launch region. In addition, we'll accept credit card payments for subscriptions. These some to be the key questions for those who choose to potentially import the game, and hopefully we've answered those."

Şimdi payment blocked olduğunu söylüyorlar. CE siparişimin gelmesini bekliyorum ondan sonra hangi sorunlarla karşılaşacağım bakacağız... Fiyasko bir yönetim var ortada. Stephen Reid oranın iskele babası falan mıdır? Star Wars olmasa tek çırpıda silerdim şu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

30gün dahil diye satıp preq sub isteyen gerizekalı EA resmen bir oyun açılışını nasıl bok edebilirim diye kasıyor ahaha
önce gelmeyen digital cdkeyler sonra geç gelip içinden cdkey çıkmayan kutular, üstüne yılbaşı öncesinde vere vere 2 gün grace period şimdide bu tebrik etmek lazım adamları resmen uğraşsan bu kadar olur :P

hadi ben gamecard aldım kart kullanmadığım için elbet alacam diyerek ama öğrenci adam var kartı olmayan adam var veya sadece bu ay box parasını ayırıp gelecek ay gamecard alacak adam da var
hiç mi bunları düşünmezler zaten product key satın alınmış oynayacak adam seve seve gelecek ay ödemesini başlatacak ne diye kastı bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...