Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9gag'ten inciden görmeye alışık olduğumuz hareketler

Dynun

Öne çıkan mesajlar

hot sekmesine lock gelmiş döt korkusundan, 9 saattir değişiklik yok gibi görünüyor. trendingde de 9gegırlar kendilerince oynuyolar işte.

//vote sekmesinde yeterince materyal var gibi :D. tek posta tıklayınca da serverlar çok yoğun hacıt, sonra bi daha gel mesajı falan aldım.

loic aktif sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

ekşisözlükte olay hakkında yaızlanları görünce güldüm ya. Arkadaş 4chandeki liseli de olsa salak da olsa mal da olsa kendilerinin olmayan bir şeyi sahipleniyor da olsa bu adamların ismi yok cismi yok. Bundan ne gibi bir kazançları olacak yani? 9gagde herifler kalkıp internetten içerik çalıp bir de üzerlerine isimlerini yazıyorlar, 4-5 yıllık meme leri 9gag.com diye imzalayıp satmaya falan çalışıyorlar şimdi nası kalkıp kızabilirsin 4chane ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

valla daha başarılı bişey beklerdim. "AAA OVERLOAD OLDU DEMEKKİ FORÇEN BAŞARDI HİHİHİ" lik bişey yok, ilk f5'te geri geliyor abi. trendingde hiç pipi yok. olmamış bu...

Abi ne pipisi, heryer ceset ve dünyanın en igrenc fetişleriyle dolup taşmış.

Bir ben mi görüyorum ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Xenocide said:

valla daha başarılı bişey beklerdim. "AAA OVERLOAD OLDU DEMEKKİ FORÇEN BAŞARDI HİHİHİ" lik bişey yok, ilk f5'te geri geliyor abi. trendingde hiç pipi yok. olmamış bu...

Abi ne pipisi, heryer ceset ve dünyanın en igrenc fetişleriyle dolup taşmış.

Bir ben mi görüyorum ahahahah

aynen aynen, ben de denk geldim. berbat. vote kısmında tabii bunlar ana sayfada değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...