Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İrina'yı bulun bana!

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

benim anlamadığım eğer haberdeki fotoğraf gerçekten olayın fotoğrafı ise o fotoğraf nasıl dışarı sızmış? az kaldı yani teşhis edenlerin de fotoğraflarını ve isimlerini yayınlayacak denyolar.

sonuçta ordaki adamlardan bazıları şüpheli, muhtemelen çoğu da suçlu değil. habere böyle fotoğrafları koyulduğu zaman direk potansiyel suçlu, fuhuş çetesiyle alakası olan kişi imajı yaratılmış oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sacma sapan habermi?

polis orda masum birinin suclanmamasi icin kimlik tespitinde ayni cins, boy ve kilodan baska insanlarida koymak zorunda yasaya gore

yarin oburgun size birisi iftira atsa, karakolda 10 kadinin arasina koyup "osman bunlardan hangisi" diye sorup sonra "tamam gorgu taniklari teshis etti, gercekten taniyorlarmis adami" diyip yok yere iceri atsalar sizi gorurum haber sacmami, degilmi

okumadan "zaaa bu ne be komik diil" diye dolmus millet, cehalet bole bisiy iste, disarda olsa emniyet genel mudurunun kellesini alirlar boyle bi olay yuzunden
Sosyal ağlarda paylaş

Abi başta ben de güldüm, siz de haklısınız da kadın olduğu bariz bir şüphelinin tespiti için şahıs elindeyse koyarsın, yoksa kimse koymazsın ararsın yani.
Erkekler arasında tek kadın olması değil orada erkeklerin olması komik direkt. Ha cinsiyeti belli değildir onu anlarım, İrina unisex bir isimdir belki bilmiyorum. sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

yok yav bence şüpheli tespiti yaptırmaları yasalar sebebiyle gerekli falan olabilir. bu eticinler de kesin sonuç almak için böyle bir yola başvurmuş herhalde işi şansa bırakmak istememişler. polisler zira kendi karakollarının ve çevre bölgenin ağası modunda takılıyorlar bu ülkede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...