Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server Başlığı: Legions of Lettow

Qui

Öne çıkan mesajlar

Valla oyun şevkim hepten kayboldu. Yarım saat 40dk bekliyorum 1003 hatası alıyorum. Tekrar girmeyi deniyorum 1002 hatası alıyorum. 15dk bekleyip tekrar sıraya giriyorum, haydi baştan. Early acces işinden hiç verim alamadım. Diğer sırasız serverlara sorunsuz giriliyor ama haybiye emek vermek istemedim. Anlaşılan 20'sinden sonra görüşürüz gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Deno dün sabah 8.30 a kadar oynadim yani tadını çıkara çıkara 8.30ta yattım 9.30ta uyanıp işe gittim bide 12 saat çalıştım şimdi yine 8.30 a kadar oynayıp 1 saatlik uykuyla 12 saat çalışmayı düşünüyorum yarın içinde ama 1300 kişi var şuan önümde

Bu arada sageyi pek sevmedim daha önceden vermiş olduğum karara uyup commando ile devam ediyorum girebilirsem tell atarim commandom ile..
Sosyal ağlarda paylaş

ya günde bir kere sıra beklenince sıkıntı gözardı edilebiliyoda dün akşam tam 20 olmuşum daha saat 8 en az 4 saat daha gideri var belki speederı alabilecek levela gelirim hayalleriyle takılırken oyundan düştüm, meğer internet gitmiş hani her şey varda ttnetin serverından fln bir sorun var heralde 1 buçuk saat gelmedi sonra oyuna girince 1000 kişi sıra :S kalan 2 saati yeni açılan bir serverda başka bir karakter açıp deneyerek geçirmek zorunda kaldım.

Böyle durumlar beziyo burası türkiye malum elektrik kesintisi eksik olmaz eskisi kadar olmasada ttnette oyuncunun her daim dostudur :D bakalım bu sıralar daha nekadar böyledevam edicek ? acaba daha kaç sefer karakterimize hasret kalacaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...