Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlköğretime arapça dersi

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Çok ağırlık vermiş derken? yazıyorsunuz ama kendi ülkenizde olup bitenlerden bihaber haldesiniz.
hali hazırda zaten almanca, ingilizce, çince, rusça, fransızca, ispanyolca, italyanca öğretiliyor devlet okullarında. olan şey bunlara arapçanın da eklenmesi.

arapça yerine sırpça, moğolca eklense daha iyidi dersen bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Hangi ilköğretim devlet okulunda çince ve rusça veriliyor, aydınlatabilir misin? Bilmediğimden soruyorum.

Antalya'ya yolun düşerse bazı ilköğretim okullarında seçmeli ders olarak rusça okutulduğunu görürsün benim bildiklerim bunlar tabi daha bilmediğim de vardır mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kafam çok güzel ve iyi ki şunu yazarken güzel; çok afedersiniz yıllardır bu forumun üyesiyim, neredeyse hiç bi küfür içeren mesajımı bulamazsınız (ya da bulursunuz?) ama orada imzası olanların topunun anasını avradını sikeyim demekten kendimi alamıyorum, tekrar çok özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

kafam çok güzel ve iyi ki şunu yazarken güzel; çok afedersiniz yıllardır bu forumun üyesiyim, neredeyse hiç bi küfür içeren mesajımı bulamazsınız (ya da bulursunuz?) ama orada imzası olanların topunun anasını avradını sikeyim demekten kendimi alamıyorum, tekrar çok özür dilerim.

dogusrage gelmis
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lisede iki sene göya aldığım almancadan bir halt anlamış değilim. Önce lise düzeyinde öğretilen ingilizce, almanca, fransızca vs. diller adam gibi anlatılsın. Sonra ispanyolca, rusça gibi işe yarayabilecek diller gelsin. İmamlar kendilerine sonra kadro yaratabilir yani... Çöpten uğraşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

seçmeli olduğu sürece arapça dersi kötü bir şey değil

Merak ediyorum kim seçiyor ^^ Ders seçimleri kısa zaman içerisinde öğrencilere bırakılmalı.Ben lise, ortaokul ve ilkokul dönemimde bir çok seçmeli ders gördüm fakat hiç birini seçemedim.Sağolsun koca göbekli müdür yardımcıları yerime halletti ♥
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...