Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunslinger / Sniper Genel Başlığı

DA2019

Öne çıkan mesajlar

Cover olayina takilan gencler icin ufak bir detay vereyim.

Her class in bir den fazla global cooldown (GCD) u var. Smuggler da cover a giris cikis hicbir GCD a ait degil yani bu demektir ki hizli bir sekilde cover + instantCasting buff + nuke = profit. Tahmin ettiginiz kadar sabit kalma zorunlulugu ve hissayiti mevcut degil.

P.S: UI da cover a girerken GCD efekti olsa bile gecerli olmuyor, ya UI bugli ya cover cooldown mekanigi sorunlu.
Sosyal ağlarda paylaş

cover anında geçerli oluyor hareket geç gelsede sen covera bastıktan 1 salise ssonra skilli kullanabiliyorsun ki zaten coverdan çıkınca bilmem kaç saniye coverlıymış gibi olma talent olayı falan da var çok rahat gelmeye başlıyor bi süre sonra direk alışıyorsun zaten jedi açtım alışamadım mesela gözüm kaya taş maş arıyor cover atacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

okuduğum kadarıyla tabi betada yüksek level oynayanlar daha iyi bilir ama series of shot/speed shot en yüksek dmg ability direk opener yani(15sec cd ve 3sn channelling) o yüzden Imperial Assassin/Dead Eye talenti vermek lazım
whitedaggerın verdiği bence daha mantıklı pve için nerdeyse aynı benim kafamda planladığımla

ah bide girebilsek oyuna atamamız yapılsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kasmasaymış, ayarlarda seçenek var, onu açınca metinlerin üzerine gitmeden direk yanlarında Light/Dark işareti konuyor. Onu seçerse, üzerinde gezinip aramasına bile gerek kalmaz.

Rush to 50 :P

O değil de bu oyunda rush etmek kadar saçma bir şey yok ki, level almak çok hızlı, eğer bir main oynarsanız bir ay sonra 50 olmayan insan kalmaz, hem de rush etmeye gerek kalmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

29 oldum. sharpshooter gidiyorum. çok eğlenceli class. eğer arkanıza korursa arkadaşlarınız kan alıyorsunuz adamlardan. cover olayı çok dert değil. gcdsiz giriyorsunuz zaten cover açar açmaz skiller kullanılabilir oluyor. warzonelarda en yüksek damagei ben yapıyorum ya da jedi shadow arkadaş. :)
Sosyal ağlarda paylaş

nscorp said:

29 oldum. sharpshooter gidiyorum. çok eğlenceli class. eğer arkanıza korursa arkadaşlarınız kan alıyorsunuz adamlardan. cover olayı çok dert değil. gcdsiz giriyorsunuz zaten cover açar açmaz skiller kullanılabilir oluyor. warzonelarda en yüksek damagei ben yapıyorum ya da jedi shadow arkadaş. :)

Bu pvp için ama ben mesela pve oynamayı planlıyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben hayatımda ranged dps class'tan şaşmadım bugüne kadar healer haricinde. yine sniper oynayayım istiyorum ama bir yandan da dual wield light saber istiyorum, marauder gidiyim diyorum.

nasıl etsem bu işi sevgili arkadaşlar?

işin içinde "lightsaberla gezmek istiyorum, star wars, fuck yeah" olmasa düşünmem sniper açarım da, işte bilemedim. ayrıca sniper vs. mercenary'de durum nasıl?

şimdi sana dönüyoruz bonec? bonec?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

onun yerine shield açıp pinekliyoruz

o dps ile bu kadar mobil olsaydik asiri dengesiz olurdu, deli gibi cc slow var gunslinger da.

ayrica bir yerde mac boyunca cover acip bekliyorsan yanlis yapiyorsun zaten, surekli yer degistireceksin yoksa tepene binerler (pvp den bahsediyorum tabii ki)

ben classdan cok memnunum, force userlari cok guzel maymun ediyor gunslinger, assassinler uzuyor o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...