Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunslinger / Sniper Genel Başlığı

DA2019

Öne çıkan mesajlar

selamlar arkadaşlar, sırf bu konu için foruma kaydoldum :)fazla konu kirliliği yaratmayayım dedim,soracağım nokta da konuyla ilintili aslında,bu oyundan hiç anlamadığım ve 5*6 senedir wowu classic sonlarından beri oynadığım halde,star wars evreni ve oyunları hakkında bilgim sıfır denecek seviyede,swtor u wowdan artık sıkıldığım için pre order yaptım ve soracağım soru şu,en zor ve en az kasılan class hangisi olacak ? hangisiyse girip onu kasmayı düşünüyorum genelde smuggler diyor araştırdığım her yer ve tavsiyeleriniz hangisi ve oyunu öğrenebileceğim konuyu,hikayeyi v.s adresleri türkçe kaynak olarak verebilirseniz çok sevinirim,hayırlı akşamlar herkese tekrardan..
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

selamlar arkadaşlar, sırf bu konu için foruma kaydoldum :)fazla konu kirliliği yaratmayayım dedim,soracağım nokta da konuyla ilintili aslında,bu oyundan hiç anlamadığım ve 5*6 senedir wowu classic sonlarından beri oynadığım halde,star wars evreni ve oyunları hakkında bilgim sıfır denecek seviyede,swtor u wowdan artık sıkıldığım için pre order yaptım ve soracağım soru şu,en zor ve en az kasılan class hangisi olacak ? hangisiyse girip onu kasmayı düşünüyorum genelde smuggler diyor araştırdığım her yer ve tavsiyeleriniz hangisi ve oyunu öğrenebileceğim konuyu,hikayeyi v.s adresleri türkçe kaynak olarak verebilirseniz çok sevinirim,hayırlı akşamlar herkese tekrardan..

selam,

republic tarafında smuggler, empire tarafında ise imperial agent gibi gözüküyor şimdilik.

şu siteyi de önerebilirim oyun hakkında türkçe kaynak açısından,

www.swtorturkiye.com
Sosyal ağlarda paylaş

evet teşekkürler,oyun hakkında genel bilgileride forumdan takip edeceğiz artık,o kadar cahilimki toplam izlediğim video sayısı 10 u geçmez beta invite'i geldiği halde tembellikten girmedim,bide aşırı bir bıkkınlık durumu var wh den başlayın mortal online'a kadar hepsinide denedim,çıktığı güne kadar büyüyü bozmamak en iyisi galiba :) ama asıl mevzuu inşallah diğerleri gibi patlamazda wowa alternatif bir oyun oynarız
Sosyal ağlarda paylaş

videoda hiç saldırmamışlar dediniz de genellikle bir ranged classin battlegroundlardaki görevi odur zaten? Hafif dikkat çeken kim olursa olsun bütün karşı takım çullanır.

Bir iki yerde melee'lar saldırdı buna farkettim, orda da spaceship flyby ability'sini kullandı, aoe ateş yaratıyor sanırsam, ateş de adama zarar vermediği için çıkmıyor içinden, gelen meleeler ateşte kalmak zorunda kalıyor mesela, o taktiği sevdim baya.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bone said:

...herhalde şapka bulunuyordur ileriki levellarda...

bütün derdin şapka olsun bone :)

han solo gibi bir smuggler yerine cowboy vari bi smuggler oynamak istiyorum.
swtor'dan önce vardı aklımda öyle bir karakter, bunda benzeri bir şekilde oynayabilirsem çok şahane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

videoda hiç saldırmamışlar dediniz de genellikle bir ranged classin battlegroundlardaki görevi odur zaten? Hafif dikkat çeken kim olursa olsun bütün karşı takım çullanır.

Bir iki yerde melee'lar saldırdı buna farkettim, orda da spaceship flyby ability'sini kullandı, aoe ateş yaratıyor sanırsam, ateş de adama zarar vermediği için çıkmıyor içinden, gelen meleeler ateşte kalmak zorunda kalıyor mesela, o taktiği sevdim baya.

Sorun orda zaten, adama hiç çullanan olmamış. Bu classa öncelikle bir Sorcerer, sniper veya daha da iyisi bir Assassin'in kafa göz daldığı bir kaç video izlemeden tam anlamıyla birşey söylenemez.

Ayrıca kullandığı o taktikte iyi, gösterişli ama o kadar da değil.
Sosyal ağlarda paylaş

tegororn said:

Bone said:

esas soru nasıl bir skill üçlüsü almak gunslinger'ın işine yarar?
slicing-cybertech-underworld trading veya scavenging-armstech-investigation düşünüyorum

"Treasure Hunting > Artifice > Archeology" düşünüyorum.

bioanaliz biochem kesin ama 3.ye karar veremedim slicing çok bayık geldi
Sosyal ağlarda paylaş

benim IA story ile bir sorum olcak merak ettim beta bitince

Lvl 13-14 civarı Dark meeting diye bir quest alıyoruz Darth Jadus bizi çağırıyor işte şöylesin böylesin hadi diz çök diyor, bende merak ettim acaba ne olacak çökmüyorum lan sen kimsin dedim, uyardı beni bak iyi düşün dedi, tekrar çökmüyorum dememle lightning ile beni öldürmesi bir oldu sonra uyandığımda holocall vardı quest öyle devam etti diz çöküncede öldürüyormuydu acaba birşeyden kıl kapıp yoksa aferin aslansın kaplansın diyip yolluyormuydu :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bunu bırakın da..

asıl gunslingera BU lazım..

http://www.youtube.com/watch?v=A72ikUpucns

Gelmiş geçmiş en karizma silah.

Now that's what I call a BLASTER!

http://stargate.wikia.com/wiki/Particle_magnum

Eğer böyle epic bir silah falan düşürürlerse dizaynı ve ses efektleri benzer.. bu oyunu bırakmam xD

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...