Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Sentinel / Sith Marauder Genel Başlığı

Satoshie

Öne çıkan mesajlar

jedi sentinel, jedi knight class'ının iki advanced class'ından biri. diğer advanced class jedi guardian. guardian dps - tank karışımı bir ac. fakat melee dps'i gayet yüksek ve sentinel'dan sonra ikinci sırada melee dps'de (oyun tarzına göre birincide olabilir) aynısı sith maruader - sith juggernaut içinde geçerli (bu ikisi de sith warrior'ın advanced class'ları)

inquisitor bir başka sith class'ı. jedi'larda dengi jedi consular. inquisitor'da assassin ve sorcerer diye iki advanced class var. inquisitor ve consular daha çok mid-range dps'e dayalı class'lar. melee dps'leri var, ama jedi knight ve sith warrior ile karşılaştırıldığında çok çok az melee dps'leri. force basedler yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Assasin light armor giyer,stealth gezinir,positional attackları acıtır, ayrıca tank spec olarak da instancelarda görünebilir ama okuduğum kadarı ile tank specleri o kadar başarılı değilmiş...

Sentinel ve Maruder de ise assasin veya shadow daki gibi sürekli olarak gezinemez,grup heal ve damage buffları vardır,focus biriktirerek finisher abilityler kullanır.

Beta oynamdım ama okuduğum ve gördüğüm bunlar,yanlışım varsa birileri düzeltir. :p
Sosyal ağlarda paylaş

dps sin'in diğerlerine yetişememesine ben de şaşırdım ve swtor forumlarında araştırdım
okuduklarımdan anladığım kadarıyla: marauder, sustained veya burst dps olmak üzere 2 dps seçeneği var, sin'in ise dps'nin burst damage (single target) olarak. Ayrıca her iki class'ın da dps'leri birbirine yakınmış
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 26 icin konusayim.Jedi Shadow fazla can yakiyor bunu net soyleye bilirim.

Stun sureleri dengesizliginden ote her sinifda birbirinin benzeri ozellikler var ben farkli bir sistem gormuyorum.BALANCE yapalim derken cok yakin tutmuslar siniflari.

Tek stundan cikip ap ayri stunlar yemek sıkıyor.Ne oluyor bu sefer healer based gameler goruruz healer oynayanlarb aya elde tutulur gıbıme gelıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bir durum var. Deno nun yazdıkları ve okuduğum başka yorumlara bakınca, juggernoutun da gayet güzel dps yapabildiğini görüyorum. Bust damage olsun ya da olmasın juggernout güzel dps yapıyorsa marauder ın fonksiyonu ne olacak o halde?

Üstelik juggernout yeri gelince tank olup grup quest ve raidlerde daha rahat forma şansı bulabilecek iken marauder ın böyle bir şansı da olamayacak. Tabi oyunun yabancısıyım ve yaptığım yorumlar okuduklarımla sınırlı ama yine de kafam karıştı bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
deadwoll said:

Sentinel/Marauder hakkında söyleyebileceğim tek bir şey var, makineniz iyi değilse oynamayın. PvP'de fenalık geldi, charge atıyorum, makine takılıyor gg sdf

Gunslinger açtım huzuru buldum.

abi sorma kan geliyo yaa sirf bu oyun icin gitcem yeni sistem alcam mumkunati yok warzonelarda oynanmiyor adamlar isinlaniyor boyna kare kare oyun bildigin... keske ranged acsayim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de i7, 6 Gb RAM ve 560 Ti var. Tüm ayarlar en sonda, Warzone'da sıkıntısız PvP yapıyorum. Herhangi bir takılma, maç başına 2-3 kere anca oluyor.
Önerim bilgisayarınızın sürücülerini Driver Sweeper programını kullanarak tamamen temizlemeniz ve en güncel DirectX ile sürücüleri kurmanız.
Grafik ayarlarında da ekran kartının gelişmiş kısmını kullanarak ince ayar çekmenizi öneririm.
Bir de arkaplanda çalışan programları inceleyin, özellikle virüs tarayıcılar ani takılmalara sebep olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ability olayı felaket durumda.

Force Statis atıyorum elemana, channeling devam ediyor 3 saniye, adam damage yemiyor. Channeling bitince ability cooldown'a girmiyor falan.

Interrupt atıyorsun, grafik animasyonunu 2 kez yapıyor ama ilkinde temas etmediği için heal çıkıyor, vs.

Melee oynamak baya eziyet, ama olursa yakarlarsam teke teke, heheheh şakacı Sentinel :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...