Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

preorderla felan gelen eşyalar

Bone

Öne çıkan mesajlar

preorderla gelen color stone,
digital deluxe / collector's edition'la gelen flare gun, training droid, holo dancer, holocam, STAP,
collector's edition'la gelen mouse droid, collector's edition store,
almaya değer şeyler mi?

lvl 2-3'de kullanıp sonra atılacak şeyler mi olacak bunlar, yoksa üst levellarda diğer oyunculara karşı avantaj sağlıyacak mı?

özellikle şu collector's edition store merak ediyorum.
ce alanlar için darth vader kostümü felan mı satıcak, nedir yani diğer vendorlardan farkı?

http://i.imgur.com/VB4N2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada deluxe edition da mount da geliyor. holocam da var record your visuals diyor fakat nasıl yapıyoruz şaka mı yoksa anlayamadım.

ayrıca ürün origins'de ne kadar pahalı? 54 avro

zavvi'ye girdim orada 38 avro bu ne fark arkadaş?

thehut'da 32 avro inmeye devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

almaya değer şeyler demeyelim de, oyun boyunca seni diğer oyunculardan farklı kılabilecek iki-üç detay diyelim. gerçi ileriki zamanlarda standard alanlara falan da verilir büyük ihtimalle holodancer, mouse droid falan.

gerçi farklı kılabilecek diyorum da, sonuçta aman aman şeyler de değil. flare gun'ın olmasa nolur yani. daha çok ingame olmayan itemlar için aldım ben de zaten CE'yi.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

bu arada deluxe edition da mount da geliyor. holocam da var record your visuals diyor fakat nasıl yapıyoruz şaka mı yoksa anlayamadım.

ayrıca ürün origins'de ne kadar pahalı? 54 avro

zavvi'ye girdim orada 38 avro bu ne fark arkadaş?

thehut'da 32 avro inmeye devam ediyor.

o sterlin euro değil zavvideki :P ama yinede originden daha ucuz 47euro oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

yeri gelmisken merak ettim, tahmin ediyorum sorun olmaz ama yinede teyid edeyim...

bu zavvi ve thehut, turkiyeye gonderiyormu? birde ne kadar surede gonderiyor..

mesela ben gameseek den aliyordum normalde, cok hizli gonderdikleri icin.. bunlarla karsilastirma imkani olan oldumu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...