Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Sage / Sith Sorcerer Genel Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bende 17 levele kadar oynayabildim.Daha çok craftları test etmekle meşkuldüm.Onun dışında essels di galiba orada baya bir healerlık yaptım heal talenti ile.Serverin zırt pırt patlamasından dolayı doya doya test edemedim :)
Healer build ile çok rahat görevleri yaptım companion sağolsun :)
Oyun çıktığında ise kesinlikle sage healer aynen devam.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Cacik said:

inq sorcerer' en kötü damage sınıfı da olsaydıda aynı sayıda insan oynayacaktı onu anlatmaya çalışıyorum, sayıyla retardla alakası yok lore dan oynuyor millet

büyük yalan. nerde oynaması kolay ve imbalanec yaratan class varsa, o çok oynanır. özellikle oyunun ilk 1 ayında böledir. sonra balance patchleri gelir.

pro gamer lar oyle belkide casual lore icin oynayan adamlara onemli degil pek, misal ne olursa olsun : 1 adama force lift yapıp havaya asıp oburkune project le birseyler fırlatıp project proclarsa 2 tane birden ne vurdugu onemli degil, sırf bu 2 aksionu pes pese yapınca direkt sanki film gibi yada sanki cidden ben yapıyorum gibi oluyor, dadından yinmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

sabonis said:

Cacik said:

inq sorcerer' en kötü damage sınıfı da olsaydıda aynı sayıda insan oynayacaktı onu anlatmaya çalışıyorum, sayıyla retardla alakası yok lore dan oynuyor millet

büyük yalan. nerde oynaması kolay ve imbalanec yaratan class varsa, o çok oynanır. özellikle oyunun ilk 1 ayında böledir. sonra balance patchleri gelir.

pro gamer lar oyle belkide casual lore icin oynayan adamlara onemli degil pek, misal ne olursa olsun : 1 adama force lift yapıp havaya asıp oburkune project le birseyler fırlatıp project proclarsa 2 tane birden ne vurdugu onemli degil, sırf bu 2 aksionu pes pese yapınca direkt sanki film gibi yada sanki cidden ben yapıyorum gibi oluyor, dadından yinmiyor

aynen öyle.. oyunu her ne kadar abartılı ve lore ile taban tabana zıt düşmesinden dolayı pek sevmesemde force unleashed oynarken herifi havaya kaldırıp, havdaki herife light saberı fırlatıp, sonra da herifi ekranın bir ucuna fırlatmak yada yıldırım yağdırmak gayet zevkli olabiliyordu
Sosyal ağlarda paylaş

yani sey var, kinetic throw 4-5 tick yapıyor 3 snde her tick de proc ihtimali %30, haliylen neredeyse %100 e yakın procluyor ama hardcore PvP nin icinde proc u gorerek takip etmek cok lame, benim yaptıgım esasen casting isteyen seyi hareket halindeyken skill i kullanıyorum, olursa oluyor olmazsa olmuyor ama biliyor olmak tabiki cok daha iyi olur ...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında dikkatli bakınca birçok skill hem lightning'de var hem madness'da tam bir saçmalık. herneyse ben bana göre güzel bi talent yaptım, alta ekliyorum sağlam oldu bence.

http://www.torhead.com/skill-calc#201ZfcM0dZcMfRsMkrc.1

sorcerer'da da en sağlam skill force lightning bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

aslında dikkatli bakınca birçok skill hem lightning'de var hem madness'da tam bir saçmalık. herneyse ben bana göre güzel bi talent yaptım, alta ekliyorum sağlam oldu bence.

http://www.torhead.com/skill-calc#201ZfcM0dZcMfRsMkrc.1

sorcerer'da da en sağlam skill force lightning bana göre.

Şimdi yanlış anlama olmasın önceden söyliyimde mesaj biraz çelişkili olmuş.

Verdiğin talent zaten sithwarrior.com'da moderatorler tarafındanda yazılmış bir talent ben yaptım demişsin de verdiğin link'le adamların sitesindeki linkte tamamen aynı
http://sithwarrior.com/forums/Thread-Madness-Balance-Sorcerer-DPS-Compendium--573

Ha oraya bu talentı veren sensen kusura bakma.

Ancak onuda geçtim mesajdaki çelişki şurda vermiş olduğun talent Chain Lightning Talentı olarak geçiyor.

Force Lightning'e yoğunluk vermek istiyorsa biri (kaldı ki benim için en iyi talent bu) şu talent'ı kullanmak daha mantıklı gibime geliyor. : http://www.torhead.com/skill-calc#201hZf0MZcMfRsMkrfz.1

Oynanış daha çok dot ve force lightning spam üzerine geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaptım ama patenti bana ait değil, ki zaten çift tarafa gitmek isteyen herkes aşağı yukarı buna benzer birşey çıkaracak çünkü top skilleri ben beğenmedim. patent gibi bir durum varsa patenti o arkadaşlara ait olabilir.

ayrıca o sitede CT diye geçmesi sadece oan odaklanmış bir setup olduğunu göstermez bana göre. dolayısıyla ne çelişkisi var, hani onu geçtim ben zaten ona yoğunlaştığımı söylemedim.

tartışacak birşey yok bilgilerimizi paylaşalım, burda kimse birşey dikte etmiyor.

bir de ben göremedim senin build'le benimkisi arasında force lightning'e verdiğimiz talentler aynı, sendeki build'in FL'ye ne avantajı var? sadece corruption'da 3 tane crit verilmiş, her spell için avantaj bu. göremediğim birşey varsa belirtebilirsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...