Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Sage / Sith Sorcerer Genel Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yok hayır. Senin verdiğin talent ağacı ile benim verdiğim arasındaki Force Lightning'in cycle'daki önceliğinden bahsettim orda ben. asla eleştirmedim talentını şu an kullandığım talent o zaten. benzerlikleride çok fazla. ha şu var madness based talentta survival biraz daha ön planda oluyor. 3 dot at force lightning spamla death field kullan ölme öldürmek zaten garanti.

Diğeride 2 dot üzerine proc takibiyle force kullanımı ve onun dışında lightning spam vs.olabildiğince benzer şeylerden bahsediyoruz zaten.

Ama şundan eminim force lightning kullanımı madness daha yüksek olan talentta daha sık ve daha efektif (damage olarak azalsada)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Lightning sorcererlarda vaziyet nedir? Kimi wow daki boomkin druid gibi kimi de enhancement shaman gibi diyor. Pve ve pvp de kayda değer bir dps var mı? Yoksa klasik herşeyi yapabilen ama hiçbirşeyi tam yapamayan jack of trades denilen bir class mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:

Lightning sorcererlarda vaziyet nedir? Kimi wow daki boomkin druid gibi kimi de enhancement shaman gibi diyor. Pve ve pvp de kayda değer bir dps var mı? Yoksa klasik herşeyi yapabilen ama hiçbirşeyi tam yapamayan jack of trades denilen bir class mı?

Madness direkt Shadow Priest'i andırıyor da, Lightning herhalde Shaman'a benziyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

class mechanicse laf etmedim zaten.. muhteşem bir class bayılıyorum..

amaa gidip sorcerer açardım daha iyi.. inanılmaz aptalca ve bayık grafikleri var özelliklerin. Parmaklarımdan adama lightning saçmak yerine düz bir çizgi üzerinde çakıl taşı atıyorsun. Bu 1.

İkincisi Project skili instant değil. Yerden taşı/objeyi çıkarıcak da havada 3 kere dönücek de ondan sonra adama vuracak.. Böyle mallık yok.. instant dediğin ability instant olur kardeşim..

Stun animasyonları bile çok daha iyi sorcererda.. bu direk oynadığın oyunda aldığın zevki etkiliyo açıkçası.

Yoksa project saçmalığını saymazsak sorcerer = sage zaten mirror class dediğin de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak ismini bilmiyorum ama gerçek instant lightning çakıyorlar.

Bu tür problemlerin olduğu tek class sage diil bu arada..

Gunslingerın aimed shot bugı var mesela.. 2 saniye cast ediyosun cast bittikten 2 saniye sonra animasyon sonuçlanıp vuruyor. Projectin öyle olmasının bazı avantajları olabilir ama aimed shotun yok mesela. Bunların düzeltilmesi lazım.

Ama açıkçası bu taş çakıl atmayı düzeltsinler veya animasyonları dark/light side'a göre değiştirme özelliği versinler ben ona da razıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

instant vurmamasının hiç bir avantajı yok, neden savunuyosunuz anlamadım bu bugı :)
gel gelelim ne kadar bug'lı olsa da ben de mesela yerden tarihi eser çıkartıp fırlatma animasyonunu daha çok sevdim :) mal gibi instanced pvp olduğu için çok da önemli değil ama kötü bir bug.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...