Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WRPG tarihi ve en başarılı örneği

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Skyrim'de dönen WRPG tarihi ve başarılı WRPG nasıl olur muhabbeti üstüne 3 gündür tekrardan Planescape Torment'i 54643. sefer oynamamin tuz biber olmasiyla aklima gelen Rpgleri listeledim, eksik varsa modlar ekler.

ANKETE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ OYUNU (KENDİNİZ OY VERMEYECEKSENİZ LAF OLSUN DİYE İSTEMEYİN) SAM'E ÖM İLE İLETİN. STOKLARIMIZ KİŞİ BAŞINA TEK OYUN İSTEĞİ İLE SINIRLIDIR.

SON BİR YIL İÇİNDE ÇIKMIŞ OYUNLAR EKLENMEYECEKTİR.

- MÜDÜRİYET
Sosyal ağlarda paylaş

fo2, arcanum ve morrowind arasında gelip gittim bayağı ama morrowind diyorum teke indirmek gerekirse. fakat bu üçü triumvirate benim için, normalde birini diğerinden üstün tutmam. ama listenin neredeyse yarısının benim tüm zamanların favori oyunlarım arasında yeri var.

başkasına saygısızlık yapmadan mesaj atmaya özen gösterelim lütfen.

kotor 2 eklendi. istediğiniz özel bir oyun varsa yazın ama son bir yıl içinde çıkan oyunları eklemeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şu ana dek xunn'un PLANESCAPE diye gelmemiş olmaması şaşırtıcı. ahmet, i am disappoint.

şaka bir yana bioware'in çoğu oyunu girer ya. mass effect, baldur's gate, dragon age falan da girer yani. bioware'in rpg serilerinde ilk oyunundan zevk almadığım seri yok. ama iyi ama kötü, zevk verdi hep. ikincilerde hafif bir sıvıyorlar ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...