Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bakırköy ruh ve sinir'de inanılmaz olay

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Bu nasıl bir sefilliktir ya ulan iki tane şizofreni(yaralanan adam da sanırım şizofreni hastası) hastasını nasıl daracık odada aynı yatakta yatırırlar KYK yurdu mu burası? Zaten halihazırda akli dengesi yerinde olan tanımadığın birisiyle dahi o kadar küçük bir odada kalmak tedirgin edici bir şey. Hadi hepsini geçtim kimse mi duymaz bunları? Ben de aptal gibi izledim mahvetti psikolojimi.

Sınavlar dolayısıyla günde max 5 saat uyuyordum sürekli sabah 6 da falan yatıyorum artık hafiften kendimi depresif hissetmeye başlamıştım şu olaydan sonra akıl sağlığım için erken yatıcam. Heralde başa gelecek en kötü şey akli denge kaybı olur. Gerçi akli denge kaybı nasıl pazarlandıysa bize filmlerde şizofreni olmak süper bir şey çok zeki insanlar şizofreni sanılıyor.

Hepsinden de ayrı bir durum şu vidyonun nasıl yayıldığı. Neden açıp izlediğim hakkında en ufak bir fikrim yok ama resmen hayattan soğudum resmen. En ufak bir cinsel içerikte her şekilde sansürler medya ama olay şiddet olunca nasıl da çatır çatır sansürsüz yayınlıyorlar çok ilgi göreceğini bildikleri için. Bu konuyla ilgili Thesis diye bir film vardı resmen aynı durumu yaşadık şu an
Sosyal ağlarda paylaş

Oo işte haber bültenlerinde de yayınlanmış. Yayınlamasalar olmaz zaten hiç. Yarın da gazeteler verir.

Anlayamıyorum ki cinsellik gibi her an hayatımızın ve sağlığın bir parçası olan olguya gelince çatır çatır sansür, ağır derecede şiddet ve ölüm kayıtlarına eyvallah. Çocuğu falan geçtim beni bile dağıttı şu video. İkiyüzlülüğün de böylesi görülmemiştir
Sosyal ağlarda paylaş

O cinsellik TABU mevzusu sırf bizde yok bütün dindar/ilkel topluluklarda var. Amerikada da dindar kesimden böyle saçma tepkiler gelebiliyor cinselliğe karşı, ama gerisine laissez faire laissez passer

Tyrannus said:

ÇOK ZEKİYİM BENNNNNN
EVET ÖYLEYİM
İZLEMİYCEM O YÜZDEN Kİ

Tyrancım. Saçmalama. Ben bile izlemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse buldum.

Adam gibi direniş yok, nedenini anlamadım. biri bana gecenin yarısı öyle atlayacak, ve ilk yaptıgım şey kapıya başta kosup vurmamak olacak. Adamda da var bir arıza herhalde. Olay vuku bulduktan sonra gidip kapıyı eliyle yoklayıp vuruyor cunku.

Korkuncmuş ama harbiden, yani gore yok ama stresi verdi video.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

ÇOK ZEKİYİM BENNNNNN
EVET ÖYLEYİM
İZLEMİYCEM O YÜZDEN Kİ

Gore yok, gayet sakin video. O ayrı bir horror zaten. O kadar sakin ki herşey.

Bir tane bile adam su curcunaya nasıl gelmez, o video kameraları olay olduktan sonra izleyelm diye mi koymuslar?

Rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...