Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hooters kiss

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

abi olay bi dikişte içmek değil.

bi dikişte bi 50liği içiyorum ben mesela 2 kere iddia üstüne içtim ama normal yutkunarak 10 saniyeye yakın sürüyodu sanırım.

2 saniyede içmek için yere döker gibi mideye dökmesi lazım, ki adam bunu yapıyor. muzla çalışmış olabilir deneyin bence asfsdgds
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

bi dikişte bi 50liği içiyorum ben mesela 2 kere iddia üstüne içtim ama normal yutkunarak 10 saniyeye yakın sürüyodu sanırım.

2 saniyede içmek için yere döker gibi mideye dökmesi lazım, ki adam bunu yapıyor. muzla çalışmış olabilir deneyin bence asfsdgds

onu diyorum işte ya. yoksa bi dikişte içmek tamamen senle alakalı bişey de ötekinin taktiği var. eğer taktiği muza blowjob yapmaksa ben yokum 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Holy said:

onu diyorum işte ya. yoksa bi dikişte içmek tamamen senle alakalı bişey de ötekinin taktiği var. eğer taktiği muza blowjob yapmaksa ben yokum 8-)
muzla denemek zorunda değilsin canıms ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...