Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oha deniz otobüsü kaçırılmış

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

mani said:

gemiye operasyon yaptıklarına göre yaklaşmışlar di mi ? teleport olmadıklarına göre.

Senin dediğin şekilde bir müdahale için operasyon uzaklığında bulunmak yetiyorsa bile orada sürekli durmak gerekmiyor mu? Gemiye operasyon için bir kere yaklaşıp çıkıyorlar sonuçta.

Tabi bütün bunlar için gerekli techizatın nerede, onları kullanacak personelin nerede oldukları, oraya ne sürede gidebilecekleri de en az müdahalenin azami olarak ne mesafede yapılabileceği kadar önemli etmenler.

Bence de basın yasağı koyarak işi bitirmek en mantıklısı, Occam'ın Usturası gibi aynen :D
Sosyal ağlarda paylaş

ortada bir hak var diyorum. sen bi git ya diyorsun. ben kendim için değil toplum için doğru ve gerekli olandan bahsediyorum. devlet her durumda ozaman basın yasağı getirsin. hiçbir operasyondan, davadan, eylemden haberdar olmayalım neticede illa birileri canıyla boğuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 kisi belki katliam olurda izlesinler diye birde kafa kameralarini yayinlasalardi keske SATlarin.
Medya yasagi gayet yerinde bir karardi bunun tersini savunmak sadece gereksiz inat. Yok haberlesme kesilsinmis zartmis zurtmus, bunkar zaten yaoilan seyler yani oraya operasyon aninda yayini kesmeden gittiklerini mi saniyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

mani insanların haber alma hakkı olduğu konusunda haklı. ancak unuttuğu birşey var ki olayı yaşayan insanların yaşama hakkı bizim haber alma hakkımızın önünde.

Dikkat ediyor musunuz bilmiyorum da güneydoğudaki olaylardan ses seda yok. İşe yarıyorsa eğer böyle şeyler, orada da devam etsin madem
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

mani insanların haber alma hakkı olduğu konusunda haklı. ancak unuttuğu birşey var ki olayı yaşayan insanların yaşama hakkı bizim haber alma hakkımızın önünde.

insanların yaşam hakkıyla haber alma hakkı çakıştığı zaman tabi yaşam hakkı ön planda o konuda ben haber daha önemli demiyorum. Ama bu yasak koyma durumu her olayda, her eylemde, her hukuki davada alışkanlık haline geldi. İstemiyorum kolay yolun seçilip her konuda yasak getirilmesini.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi leşi falan yayınlandımı yine eleştiri geliyor sevgi pıtırcığı medyadan

Teröristler leşlerine bubi tuzağı kuruyorlar kaçmadan önce, bu yüzden de asker ayağına ip bağlayıp hareket ettiriyor düzenek varsa patlasın diye, ama bunu cesedi ayağında iple tüm şehirde sürüklediler diye yayan malzeme yapanlar var işte.
O yüzden gerekli yerde medyaya yasak koymak normal bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...