Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Napolyonn banlanmış

qlrblrq

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

bu aada bu forumda bazılarının daha eşit olduğu gerçeğini göz ardı etmeyin

demokratik kongo cumhuriyeti değil burası

ha istenmediği yerde duran kişinin önce "ben neden istennmiyorum" u sonrasında da "istenmek için ne yapmalıyım" ı soruşturması lazım.. ha zerre umurunda değilse işi yüzsüzlüğe vurup burada kalıyorlar sonra bazılarımız onlara prim veriyor, her ne kadar vermeyin desek de

böyle

Kendim bir yargı belirtmeden sadece ne söylediğini yorumlamaya çalışıcam.
Aslında demek istediğin yöneticiler,onlarla arası iyi olan insanlar ve forumun yerlileriyle anlaşamıyorsan, sürekli didişiyorsan bu insanlar sana kıl olurlar ve diğer üyelere nazaran suyun daha çabuk ısınır.Yöneticilerin başkalarına hoşgörülü yaklaşabilicekleri örneklerin aksine sen yörüngeye gitmek için daha fazla göz hapsinde olursun.
Burda da hakkaniyeti sorgulamak yersizdir ; çünkü aslında problem adalet anlayışında değildir.Problem öznenin diğer üyelerin kendisinden hoşlanmamasına sebep olucak davranış kalıplarına bürünmesindedir.Öznenin düşünmesi gereken neden sevilmediğidir.Sevilmediği ortamda duruyorsa bunları hakediyordur.Biz birbirimizi eylemek üzere,al gülüm ver gülüm iletişimine dayanan bir komüniteyizdir.
Doğru anlamış mıyım ?
Hatta bu düşüncenin gelişimini sürdürdüğümüzde , biz böyleyiz gardeeşiim beğenmiyorsan yazmaa zorla mı tutuyoruz , alt mesajlı ama daha farklı üsluplu cevaplar gelebilmesi de muhtemeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

"Tatar Ramazan" said:

2 sayfa napolyonu mu tartıştınız? gereksiz ya

Napolyonn'u tartışmıyoruz, neden banlandığı hakkında konuşuyoruz. Saçma saçma post atmanın alemi yok.

adama bak sinir yapmış hemen, nooldu napolyonun yedek accountu falanmısın bilader?

Ayrıca gayette napolyon başlığı işte, çoğu postta onun için atılmış oh iyi oldu diyerekten, sadece birkaç postta banlanmasının etikliği tartışılmış, oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

üzüldüm. Hiç küfrettiğini, aşırılık yaptığını görmemiştim.

Düşüncelerinden rahatsızlık duyduğum oldu ama benim düşüncelerim de onu rahatsız etmiştir, banlanan neden o olsun ki? Çoğunluk haklıdır yaklaşımı tehlikelidir.

hayır tamam adamı sevmeseniz de "bugün şenlik günüdür" felan demek ne ayak...

sostizm'e katılıyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

o ayak hakettiyse hakeden daha çok foto var. :)

e tabi her insan eşittir, bazıları daha eşittir. her yerde olduğu gibi. :D

demek istediğim, banlanmış manlanmış boşverin. gitsin yeni üyleik alsın yazmaya devam etsin. durmak yok trole devam desin. ne tartışıyosunuz ki bu kadar. ülke yönetimini örnek alın biraz :D
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

quote var WoT var

BabacumMostors said:

bu aada bu forumda bazılarının daha eşit olduğu gerçeğini göz ardı etmeyin

demokratik kongo cumhuriyeti değil burası

ha istenmediği yerde duran kişinin önce "ben neden istennmiyorum" u sonrasında da "istenmek için ne yapmalıyım" ı soruşturması lazım.. ha zerre umurunda değilse işi yüzsüzlüğe vurup burada kalıyorlar sonra bazılarımız onlara prim veriyor, her ne kadar vermeyin desek de

böyle

Kendim bir yargı belirtmeden sadece ne söylediğini yorumlamaya çalışıcam.
Aslında demek istediğin yöneticiler,onlarla arası iyi olan insanlar ve forumun yerlileriyle anlaşamıyorsan, sürekli didişiyorsan bu insanlar sana kıl olurlar ve diğer üyelere nazaran suyun daha çabuk ısınır.Yöneticilerin başkalarına hoşgörülü yaklaşabilicekleri örneklerin aksine sen yörüngeye gitmek için daha fazla göz hapsinde olursun.
Burda da hakkaniyeti sorgulamak yersizdir ; çünkü aslında problem adalet anlayışında değildir.Problem öznenin diğer üyelerin kendisinden hoşlanmamasına sebep olucak davranış kalıplarına bürünmesindedir.Öznenin düşünmesi gereken neden sevilmediğidir.Sevilmediği ortamda duruyorsa bunları hakediyordur.Biz birbirimizi eylemek üzere,al gülüm ver gülüm iletişimine dayanan bir komüniteyizdir.
Doğru anlamış mıyım ?
Hatta bu düşüncenin gelişimini sürdürdüğümüzde , biz böyleyiz gardeeşiim beğenmiyorsan yazmaa zorla mı tutuyoruz , alt mesajlı ama daha farklı üsluplu cevaplar gelebilmesi de muhtemeldir.

evet, bir nevi tolere sınırı var bu sınır kimi kullanıcıda az kimi kullanıcı da çok ki bu miktar tamamen kullanıcının üslubuna kalmış, hani olay sadece din ve siyaset değil herhangi bir oyun bölümünde takılıyor olup dine siyasete girmeyen kullanıcı için de geçerli bu

diyelim ki adam gelmiştir SC2 bölümünde milleti ayar etmiştir ama ortada banlanma için açık bir sebep yoktur, bu adam fırsatını verdiği anda geçici/kalıcı uçurulur

bir de kullanıcı vardır şeker gibidir ve seviliyordur hani admininden kullanıcısına giydirir de adam usturuplu ve güzel giydirdiğinden bu adam yeri gelip de ana avrat küfretse uyarı verilir kolay kolay uzaklaştırma almaz

tamamen kullanıcının tutumuna bağlı anlayacağın, burada 10 yıllık olup da sevilmeyena dam da var 2 ayda can ciğer kuzu sarması olmuş adam da var

burası ne ana kucağı ne baba ocağı

[NihatDoğan]BURASI PATİCİK BEYLER BURADA HERŞEY GERÇEK!![/NihatDoğan]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adalet paradigmasında sorun şu ki kimin sevilip,istenilip,hoşlanılmıyacağının karar mercii duygulardır ; yani aslında keyfidir.Kamu vicdanının yargıları mutlak doğru değildir.
Çok extrem bir örnek olucak ama Hitlerde çoğunluğun desteğiyle iktidara gelmişti ve kalmıştı.Çoğunluk-azınlık/doğru-yanlış ikilemi arasında daha rasyonel bir bakış açısı geliştirmek gerek.
Şunu da unutmamak lazım izole olan insan daha kolay proveke olur ve hata yapar.Sizden biri de şakirt forumunda düşüncelerini açıkça ifade etseydi başına farklı bir şey gelmezdi.Şunun ondan farkı yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...