Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage Eternal: Twilight Resistance Resmi Olarak Açıklandı!

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Argoel said:

Rp yapmak tamamen oyunla alakalı.Uo da rp yapmak zevkliydi çünkü oyun gerçek hayata yakın bir dozda gidiyordu, skill ler çok çeşitliydi.Lotro da rp yaparsın hikayesi çok sağlam vs.
Lineage gibi dakikada 30 mob kestiğin oyunun rp si yavan olur :D oyunla çok alakalı yani.

o 30 mobu rp yaparak da kesersin, futboldan bahsederek de secim oyunculada oldukca hersey onlarin elinde bana gore,
Sosyal ağlarda paylaş

İzometrik iyidir ya, benim çok daha fazla hoşuma gidiyor. Hala Diablo 2 oynayan adamım, hele onun gibi olup, ama tam bir mmorpg olursa tadından yenmez. Ben Lineage'in click and move'unu da seviyordum açıkçası ama Lineage'in en güzel olayı open pvp olmasıydı. Evet belki tam oturmamıştı ama istediğin adama istediğin yerde dalabiliyordun en azından. Lineage serisi zaten tamamen pvp ağırlıklı olduğundan süper olacak gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok iyi ama WoW'u bıraktıracak kadar derin bir oyunmu? hani devamlı yaratık kesmekten başka ne yapılacak?Ne bileyim WoW'da raid beklerken yada raid yapmaktan sıkılmışken gidip balık falan tutarsın,meslek kasarsın vb.gerçi bunları konuşmak için çok erken ama böyle özelliklerde koyarlarsa bu oyun oynanır.WoW'dan sıkılmış kitleye ilaç olur valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...