Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gmailin UNDO Yalanı

geezus

Öne çıkan mesajlar

Bu gmail labstan ekleyebileceğiniz bir undo olayı var, eğer işte maili yollamaktan vazgeçtiyseniz 10 sn içinde geri çekebiliyorsunuz yollaya bastıktan sonra.

Meğersem yalanmış, ben yolladım arkadaşa, 10 sn geçmeden arkadaşın inboxına düştü. UNDO'ya bastım, bana eyvallah abi undo yaptık dedi ama mail adamda duruyordu.

bu da böyle bir anımdır. hani diyeceğim o ki, güvenmeyin bu merete
Sosyal ağlarda paylaş

@fistan,
ben bir kere bir şey ekleyeceğim diye çekmiştim.

bi kere de arkadaşla, lan oluyo mu ki diye denedik, olmadı.

btw, gmail<->gmail denedik direk, ama adam login durumdaydı, belki logout durumunda falanken yapılabilir, ama nasılsa undo yaparım diye sallamayın mailleri. hayır ulan onun yerine 10sn delay koy göndermeye çemçük
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten göndermeye 10sn delay koyduğunu düşünüyorum. yoksa herhangi bi sistemden maili geri çekemez ki. onu sadece outlook ta yapabiliyosun aynı sistem olduğu için. onda da adamlar okumuş olabiliyorlar yine de. inboxa düşüyo sonra sistem geri alıyo inboxtan maili.
Sosyal ağlarda paylaş

opsiyonel olarak maillerin hemen gönderilmemesini isteyebilir aslında bazı kişiler, gecikmeli canlı yayın gibi.. hata olursa müdahele etme payı bırakılabilir.

bilmiyorum neye yarar, kim kullanır.. hiç düşünmedim mail attıktan sonra atmasaydım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

genelde ataçmınt unutunca gönderir göndermez farkediyorum ben. veya birine lölö çekeceksem, basar basmaz pişman oluyorum falan. eskidendi tabi bunlar. şimdi en çok yazıştığımız iki isim grupanya ve yemeksepeti :(

mail içeriğinde ekte dosya olduğunu ima edip dosya eklemeyince uyarıyordu google bazen.. demek istediğinizi anlamayabilir tabi, o ayrı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...