Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

ben de geçen gün bir case yakalayıp haritanın baya ucra bir noktasına götürme görevi yaptım random bir adam ile beraber. 2vs2 idi. böyle eğlence, böyle karambol, böyle her saniye aksiyon'lu bir gameplay yaşamadım ahah. lağımda, suyun içinde bile bıçaklaştığımız oldu 5 dakika kadar. görev de tahminen 1 saat sürdü, yenildik malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

GTA Online'da çok eğlendim dün 3 saat kadar oynadım acayip güzel olmuş ya.

Ben oyunun senaryosunu bitirdikten sonra boşluğa düşmüştüm, orayı satın al burayı satın al vs sıkılmıştım biraz ama Online'a başlayınca sanki oyun devam ediyormuş gibi hissettim.

çok güzel yapmışlar gerek deathmatchler gerek missionlar, raceler falan. Özellikle jet fight iyiydi baya.

Daha da content eklenecekmiş Online'a diye duydum.

(tu) two thumbs up diyorum.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

GTA Online'da çok eğlendim dün 3 saat kadar oynadım acayip güzel olmuş ya.

Ben oyunun senaryosunu bitirdikten sonra boşluğa düşmüştüm, orayı satın al burayı satın al vs sıkılmıştım biraz ama Online'a başlayınca sanki oyun devam ediyormuş gibi hissettim.

çok güzel yapmışlar gerek deathmatchler gerek missionlar, raceler falan. Özellikle jet fight iyiydi baya.

Daha da content eklenecekmiş Online'a diye duydum.

(tu) two thumbs up diyorum.(tu)

gerald, martin, lamar questleri online lvl 25-30'dan sonra guzellisiyo, bayip birakma oyunu (15 gibi survival missionlari aciliyor, 4 tane gordum su ana kadar level 30'um)

su an en kolay lvl/para kazanma yontemi yaris kazanmak, hem araba upgradeleri aciliyor hem de guzel para geliyor

Son patchle bi yarista 1. Olup 8000 kazanirsaniz bir daha kazandiginizda 6000 sonrakinde 4000 diye gidiyor. Ayni gorevi tekrarlamayin bosuna
Sosyal ağlarda paylaş

abi dün online'da free roam kısmında adamın birini sırf ibneliğine takip ettim. adam haritanın bir ucundan ötekine kaçmaya çalıştı arabayla.oysa mermim bile yoktu sadece korna çalarak arkasından gidiyordum. adam 10 dakka sonra dayanamadı reyc quit attı sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

sağol tavsiyeler için
Online'da Heist var mı hiç? bunu merak ediyordum.

heist gormedim hic,
sonradan ekleyecek olabilirler...

stimilus package gelicek bu aralar,
ilk etapta ekimde hesap acan herkeze +$250.000
sonra tekrar +$250.000

tavsiyem yarislarda 1. olman,
onun disinda survival var: 10 round / bitirirsen +$20.000
daha cok para veren gorev yok

yarislar loadingle falan cok uzun surmuyorsa max 5dk'ni aliyor,
6-7 tane yaris tamamlayabilirsin 1 saat icinde, (replay ekranindan sonraki goreve, free roam'a dusmeden arka arkaya vurucaksin)
bir de crew bul kendine,
gorevlerden ekstra crew bonus aliyorsun crewdan biri varsa...

free roam'da zirhli arac falan da soyabiliyorsun ama sticky bomb lazim kapisini acmak icin...
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

ekim'de online'da karakter yaratana $500.000 vericek rockstar,
social clubla alakasi yok..

cok karakter silindi malliklarindan onun telafisi, herkese veriyorlar

Dun aldim oyunu, online karakterimide actim, acar acmaz yarisa soktu beni kazandim, ama ne 250.000 ne 500.000 dolar veren olmadi. Belli bikac gorev yapmak mi lazim yoksa ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...