Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KFC extreme menü fiyatı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

15 lira mı olmuş vay be. Wienerwald'da bütün piliç parası o yaw. (Gel al daha da ucuz)

2 ay önce kova yaptık normal tavuklardan arkadaşla, 5 parçadan sonra öleceğim sandım. İki bütün piliç hikayemi biliyorsunuz zaten. O yüzden KFC yi bıraktım.

Alıştı bünye buharlı tavuğa napalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Popeyes nasıl yiyorsunuz ya, çöp gibi bir şey, tatsız tuzsuz, lezzetten tamamen yoksun. Bir kere denedim, bi daha tövbe ettim yanına yaklaşmıyorum.

KFC eskiden çok güzel gelirdi, artık çok yağlı geliyor, nadiren de olsa yiyorum, yağlı da olsa tadı çok iyi. Ama fiyat/performans olarak yerlerde sürünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Popeyes nasıl yiyorsunuz ya, çöp gibi bir şey, tatsız tuzsuz, lezzetten tamamen yoksun. Bir kere denedim, bi daha tövbe ettim yanına yaklaşmıyorum.

he valla ben de bi kere yedim baya kötüydü bu kadar seven olduğuna göre gittiğim yerdeki kötüymüş dedim :p
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

wienerwald nasi
kfc ve popeyes'e gore nerde kalitesi

2-3 kere yedim, farklı bir konsept. KFC ve Pop gibi fastfood değil, daha ziyade soslu tavukçu gibi. O bakımdan tat ve muhtemelen sağlık açısından daha başarılı bence. Yani üçünü de yeme şansım varsa Wienerwaldı tercih ederim. Ama hem çok daha uzun sürüyor yemeğin gelmesi, hem de fiyatı daha pahalı tabii.

Artık çok fazla fastfood yiyemiyorum zaten. Dün akşam bir Steakhouse yiyeyim dedim o bile çok sarmadı. Favori fastfoodum olan Arbys'e bile burun kıvırıyorum. Yaşlanıyo muyuz artık, hevesimi aldım da doyuma mı ulaştım yoksa vücut mu isyan ediyo bilemedim de... Olmuyo yani. haftada 1 anca, o da belki.

Bir de alakasız gerçi ama Bağcılar 212 Popsticks var, şu amerikadaki "Corn Stick" konseptini getirmişler, amerikan usulü sosisin yanısıra araya türk usulü köfte et sucuk falan çeşidi de koymuşlar, çevresi soslu olarak çubukta geliyor. Değişik bir şeyler yolu düşerse orayı denesin. Bir de kartanesi diye bir tatlıları var, bayağı başarılı ama çok yağlı (şeker yağı, çukulata yağı gibi) gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...