Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kartonpiyerden duvar, içinde gezinen canlılar, merak, ceren ve termal kamera

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Loxias said:

bizim 2. kattaki eve girmişti bildiğin beton apartman dairesi.

kapan, zehir her bi boku denememize rağmen öldürememiştik. En son çare yapıştırıcı. Böyle gazete üstüne yemelik bişeyler koy etrafınıda fare yapıştırıcısı ile çevrele. Gece mutfakta falan bırak gelip yapışıyor zaten

bu.
bizim garaja dadanmıştı.
mukavvayı fare tutkalı ile bezedik. tam ortasına da labne sürülmüş koca bir dilim ekmek koyduk. sabah dili mukavvaya yapışmış fareyi bulduk. pwnt.
Sosyal ağlarda paylaş

Zehir öldürdükten sonra koku yapmıyor fare, çürümesini önlüyor. Kurutuyor öyle en son çubuk gibi kalıyo hayvan orda.

Yanlız zehri koyarken elini kullanmayacaksın, yeterince uzak duracaksın. Üzerine insan kokusu sindiği zaman zerre yaklaşmıyor hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
evdeki odamın dış cepheye bakan bir duvarı bildiğimiz kartonpiyer alçı gibi yumuşak bir maddeden yapılmış ve parmağı tıklatınca gelen tık sesinden anladığım kadarıyla içi boş. buna ek olarak duvara yumruk atınca duvar göçüyor (evet denenmiş ve tekrar kapatılmış gibi) ev de tahmin edebileceğiniz gibi toki'nin kağıt apartmanlarından.

Bu hükümeti anca sağlam bir deprem başımızdan atabilir.Niye bilmiyorum ama ciddi ciddi son günlerde bunu düşünüyorum. Deprem olsamı iyi olur olmasamı diye düşüneceğim hiç aklıma gelmezdi
Sosyal ağlarda paylaş

Babamın bir hastasının eşi Toki'lere kum taşıyan bir kamyonculuk şirketi sahibiymiş. Babam sormuş şu Tokiler nasıl hangisinden alalım? diye. Adam sakın doktor bey, 20 yıldır bu işi yaparım bu adamların istediği kadar kalitesiz kum görmedim o binalar ayakta duramaz demiş. Direk babamın yalancısıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartonpiyerin altına ufak bi delik açın ve girişine yaylı kapaklı uyduruk bi kafes kurun içine yemek falan koyup. 3-4CMlik bi delik fare varsa geçip kapana girmesi için yeterli olur. Fare kartonpiyerin içinde değildir sadece yani eğerki fare ise orası sadece evidir geceleri falan bir delikten evin içine giriyordur yemek bulmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...