Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunanistan ve Türkiye birleşecek mi?

Joker

Öne çıkan mesajlar

hayır öle bişi imkansız da

olduğunu düşünsenize.

iki sene sonra "sultanahmetikis camiisini biz yapmıştık, akmerkezikitis bizim" diye çılgınça çalmaya devam ederler.

şimdilerde almanın, fransızın verdiği vergiyi çalmalarında bi sorun görmüyorum. ucu bana dokunmuyor keza. sdfsdfdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Harbi yunan devletine minor demek tarihi gerçeklerle çelisen talihsiz bir açıklama olmus sanki.

tarih ile ne alakası var kardeşim? şu anda tüm dünyanın taşak geçtiği bir millet değil mi? kaldı ki benim bildiğim son 500 senedir falan öyleler hehe
Sosyal ağlarda paylaş

valla osmanli arsivlerine bakinca goruyoruz, cok rahat yan gelip yatmislar DEVLET BIZI BESLESIN

sonra ingiliz gelmis, bakin sizi bagimsiz yapalim bati medeniyetinin besigisiniz aslansiniz kaplansiniz bu defada INGILTERE BIZI BESLESIN

verilmis paralar cekilmis krediler, o gazla anadoluya girip egeyi yuzerek donmek zorunda kalmislar, sonra KRAL BIZI BESLIYEMIYORSA GITSIN

sonra 2. dunya savasi cikiyor, mussolini kendini rezil edicne adolf giriyor devreye o zamanda FUHRER BIZI BESLESIN

savasi kaybediyor 3. reich, bu kezde amerikalilar geliyor, SAM AMCA BIZI BESLESIN

kendi kendilerini yonetmekten o kadar acizlerki darbe olup cunta geldiginde amerika demokrasiye donulmesini istemiyor yunanistanda, acik acik cuntayi destekliyor

ondan sonra duvar yikiliyor, AB kuruluyor bu seferde AVRUPA BIZI BESLESIN e donuyor is

dunyanin en asalak milleti lol, AB musluklari 2008 krizi nedeniyle kapaninca gorduler hanyayi konyayi, AB de gordu nasil kalkinmaya ve calismaya niyeti olmayan bir millete kac senedir luzumsuz yere para gomdugunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...