Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel dayak...

fede

Öne çıkan mesajlar

yatılı okulda bi dengesizin yaptığı iş yüzünden toplu dayak yedik

toplam 3-4 saat boyunca sorgu-dayak arasında gidip gelen bi işleme tabi tuttular üst sınıflar. 2 gün pembe yanaklarla gezdik resmen.

bi de ortaokuldayken bi arkadaşla itişiyoduk, diklendim ben de iyice "ben bunu döverim " diyerekten. adam sıradan sıraya döşedi beni resmen, hayvan gibiymiş haberimiz yokmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadıgım bir şey var nasıl dayak yiyonuz lan ?

1v5 gelseler bile dayak yemem ya yerimde durmam yane 3-4 kişi indiririm zaten bi yumruk atsan buruna adamın burnu kırılıcak oda hasar alıcak

ha yicen dayanı 5e karşı ama 2-3 tane gidicek yane burun çene fln
durupta aa vurmayın vurmayın abi demenin ne manası var onlar vuruyosa sende vur kim dayanıklıysa o alsın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Gosser said:

ya anlamadıgım bir şey var nasıl dayak yiyonuz lan ?

1v5 gelseler bile dayak yemem ya yerimde durmam yane 3-4 kişi indiririm zaten bi yumruk atsan buruna adamın burnu kırılıcak oda hasar alıcak

ha yicen dayanı 5e karşı ama 2-3 tane gidicek yane burun çene fln
durupta aa vurmayın vurmayın abi demenin ne manası var onlar vuruyosa sende vur kim dayanıklıysa o alsın ?

SDPOH
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok denecek kadar az. Her kavgaya buradan arkadaşlarınızla gidiyorsunuz. Dalma kültürünüz yok. Kafa atma kültürünüz yok. Emaneti tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, dayak çeşitliliğine hazır değilsiniz. Dayak yedim diyeniniz de tatava. Her çeşit dayağı yedim diyo, ara sokakta bir balici dayağı yememiştir mesela. Alışılmış şekillerde yemiştir.

şunu çok sevdim ben baliciden dayak yemiyen dayak yememiş sayılıyo burda
Sosyal ağlarda paylaş

lan olum manyakmısınız sizi bi vuruşta bayıltıyo mu ?

hayır kavga dediğiniz nedir sizin kick boxcularla fln mı kapışıyosunuz ?

en basitinden trafiktesiniz adamın birine çarptınız üç kişiler indiler arabadan

dövücekler tiplere bakıyon esnaf tipli herifler

3v1 yicen dayanı özel bi skillin yoksa

evette bu adamlar sana bi vuruşta K.O atmıcak ki, azcık kondisyon varsa bi yumruk yersin sende vurursun onlara yorulana kadar vur işte

hayır kavga etmeyi mi bilmiyonuz anlamadım ben ben çok gördüm 3v8 4v10 dövenleri ?
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Dayak yedim diyeniniz de tatava. Her dayağı tattım diyor, ara sokakta bi esnaf lokantasında hesabı ödemeden kaçmaya çalışırken dayak yememiştir mesela, duyulduk bilindik dayakları yemiştir.

esnaf lokantasında bir çorbayla bir sepet ekmek yemişti arkadaş.
lokanta sahibi gelip çorbanın parasını verip, "bundan sonra sen karşı lokantada ye kardeş" diye espri yapmıştı sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...