Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

valla hiç silmeme gerek kalmadı 1-2 deneme yanılmadan sonra, android bu konuda çok başarılı. gerçi google'ın önceden kullandığı teknolojisi sanırım. biraz trt türkçesiyle konuşmak gerekiyor sadece.

ayrıca her eline alanın istisnasızilk söylediği şey "al şu takatukaları takatukacıya.." ile "siz çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız" zaten onları direk anlıyo bu sazanlar kesin bunu dener diye ilk onları eklemişler sanırım dsfds.

olum kullandığın app'ın adını da söyle bari=)
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

DoruK said:

valla hiç silmeme gerek kalmadı 1-2 deneme yanılmadan sonra, android bu konuda çok başarılı. gerçi google'ın önceden kullandığı teknolojisi sanırım. biraz trt türkçesiyle konuşmak gerekiyor sadece.

ayrıca her eline alanın istisnasızilk söylediği şey "al şu takatukaları takatukacıya.." ile "siz çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız" zaten onları direk anlıyo bu sazanlar kesin bunu dener diye ilk onları eklemişler sanırım dsfds.

olum kullandığın app'ın adını da söyle bari=)

app. gerekmiyor sanırım, gerçi modelden modele değişiyodur tabi. klavyedeki mikrofona basıp konuşuodum
Sosyal ağlarda paylaş

Eski kullandığım rom'da vardı, şimdikinde yok. Ek olarak seçmiştim onu yüklerken, hatta Türkçe algılama desteğini falan da seçmiştim. Yazı yazarken klavyede mikrofon çıkıyordu, ayarlarda da voice input kısmında görünüyordu. Ama şimdi bende de yok.. Araştırıyım bakıyım, bulursam yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sirf isinize yaramiyo yada baska sekilde kullanmayi tercih ediyosunuz diye gereksiz olarak görmeye gerek yok. Netice olarak herkesin kendine göre bi hayati var, voice control olayi "sadece otobusteyken olur" gibi bisey yok. Ben mesela hic otobuse binmiyorum, araba kullanirken baya kullanisli bisey bence. Onun disinda nebiliyim kosarken olur, yururken olur, calisirken olur, illa insan icinde olmasina gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence degil agalatör, arabadanda ziyade ben tembel bi adamim, severim yani "sunu yaz, bunu yolla, sunu hatirlat" falan diye söylemeyi otururken aklima gelince, yada kostururken falan ehue, yoksa "toplum icinde yapam acaip cool olam" diye degil hani.

O degilde steve jobs'a harbi uzuldum lan, adam tanitima kadar kendini kastimi naptiysa, ertesi gunu gitti yazik :(
Sosyal ağlarda paylaş

Toplum icinde yapınca cool olmassın ki abi. Toplum icinde zaten kimse bana telefona bisiler soylettiremez. Durakta beklerken, telefonu agzıma yaklastırıp "yarın saat 3'teki toplantıyı ajandaya ekle" diyemem. Komik olur. Baskası yaparsa da eleman ucmus der gecerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste bende onu diyorum zaten, onu yapmak bildigin amelelik zaten :) Sadece "bu siri zimbirtisini kullanmak = gösteris = kullanani yadirgarim" diye odaklanmaya gerek yok. "Körlerin kullanimi disinda gereksiz" dediginiz icin diyorum, sig dusunmeyin abi. Kimine cok gereksiz oldugu gibi, bi cogununda cok isine yaricak hani demek istedigim o, neyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...