Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvZ'de P imba diyen bu repi izlesin.

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

"Seviyeden" kastettiğim master altı. Blizzard'ın yayınladığı istatistiklerden bahsediyorum. Master ve GM için:

TvZ: 59% 57% 52%

Tüm ligler için:

TvZ: 50% 52% 49%

"Tüm ligler"den master ve gm istatistiklerini çıkarsak galibiyet yüzdesi olarak Zerg üstünlüğü var. Yani senin oynadığın "seviye"de bırak Terran üstünlüğünü, yüzde olarak Zerg üstün.
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

combata girmişiz adamın orduyu bitirmişim kendimi toplayıp tekrar daldığımda bir bakıyorum ki benden daha fazla force'u var ben zergim ya benim yapmam lazım onu. ama daha önce mule atmayıp hata yapan terran telafisini sonradan gideriyo.

şu bahsettiğinin direkt bir alakası yok yalnız biliyorsun di mi? sen zerg iken paran yetmez ama larvan çoktur, terran'ın parası çoktur ama üretim binaları azdır. parayı üniteye senden daha uzun zamanda çevirir.

mule dengesizlik yarattığı bir nokta varsa ve oyunda super late game diye bir tabir olsa işte o noktada gerçekten ciddi bir sorun yaratıyor. normal bir oyunda 15 brx'ı geçtiği nadir olan terran çok uzun bir oyunda 20 tanesini dikerse, evet işte o noktada bir sorun yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve nesteada elendiğine göre ekim gsl yarı finalleri belli oldu. sayılır.

Ekim ayı Gsl

Ganzi TVT Mvp
Happy TvT MMA

Patch öncesi Eylül ayı Gsl
Polt TvT Top
Mvp TvZ July

Bi dick değişmemiş anlayacağınız. TvT TvT TvT TvT izlemeye devam. Umarım önümüzdeki 100 turnuvanın ilk16sı TvT olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben korede t > p olmasını bariz istiyorum, onlar yendikçe p yi blizzard p nin op olduğu avrupayı nerfleyemeyecek, koredeki t ler yüzünden burda zaten ezilen t ler nerf yicek , patide more tears görcez t lerden ... oyman bey seni bu mantalitede olmaya davet ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı ben wc3e döndüm ya. Sen öle buyurunca uninstall ettim sc2'yi wc3 oynuyorum burdadda elf imba gerçi ama terranın yanındna geçmiyor tabi.

Şimdi T'leri mutlu edicek bir söz venomdan geliyor.

Yıl 2010 Venomlardayız ve Darvin venomu gene bir cheesle yenmiş. O sırada ortam gergin vendetta bir köşede oturuyor ben bir köşede. Venom ne küfür edicek diye beklerken ağzından o efsane sözler döküldü.

"Bu protoss night elftende imbaymış." Ve sonra benle vendetta 15dk koptuk..
Sosyal ağlarda paylaş

amma gelmişsiniz spartacusun üstüne ha.
adam doğru söylüyo eğer oyunun verdiği şeyleri full potansiyel kullanıyorsanız yani GM ve ya top master filansanız o zaman "abi ben her şeyi yapıyorum ama olmuyo" diyebilirsiniz. bu 2 seviyede değilseniz oyununuzda eksik var demektir (macro, map control, doğru counterlar, doğru timingler, doğru kompozisyon ıvır zıvır) daha oyununuzda eksik varken de balans muhabbeti yapmak yersiz demek istemiş spartacus kimseyi aşağılar bi tavır göremedim, alınganlık yapmışsınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla ben burada hiç aşağılandığımı hissetmedim _Spartacus_ ü sleeepi dawrswarmı WarAdmirali izleyerek daha çok sey öğreneceğiz ama öyle zamanlar geliyoki
senin dediğin gibi "ne yapsam olmuyo" o durumda sucu kendi üstümüzden atıp balance'a yöneliyoruz
GSLde ve kore ladderinde gidişat böyle iken insan ister istemez böyle düşünüyo
burda tartışırız o ayrıda durum kavga boyutuna kesinlikle gelmez
sonucta tartışacak kadar yetkiyi kendimizde buluyorsak arkadaşızdır.
benim böyle çıkışlarımdan kimse alınmasın sonucta yine çapımı bilerek konuştuğumu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Kendi seviyenizde ki oyunlarla karşılaştırmayın deniyor da.. Platta, goldda Mule yok mu kardeşim ? Bu adamların scvlerini öldürsen bile; muleları sallayıp yukardan, ekonomik olarak yetişmiyor mu rakiplerine, sonra marine sıçmıyorlarmı reaktörlerden ?

Hahahahaha :D Ulan lightning ne adamsın :D +1
Sosyal ağlarda paylaş

oyle de protoss ta ya da zerg de macro kacirmak oyun "kaybettirebilir" degil KAYBETTIRIR oluyor. All in lerde bile topyekun iscileri alip sadece mule mine la marine pompalayabilen bir irk terran. neyi konusuyoruz hala? Base trade yapamiyosun terrana karsi, mule siciyor adam iki dakikada al basina belayi. orbital yap adaya ucur ucarken enerji dolsun iner inmez 2 mule at oh. Kombatin ortasina mule at repair yapsin. 200 enerji olsun gold a mule patlat 2032423 mineral olsun. yok haci cooldown gelecek o mule a ya da ben de ayni hatch e enerjim geldikce ust uste inject atayim anlasalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eru said:

oyle de protoss ta ya da zerg de macro kacirmak oyun "kaybettirebilir" degil KAYBETTIRIR oluyor. All in lerde bile topyekun iscileri alip sadece mule mine la marine pompalayabilen bir irk terran. neyi konusuyoruz hala? Base trade yapamiyosun terrana karsi, mule siciyor adam iki dakikada al basina belayi. orbital yap adaya ucur ucarken enerji dolsun iner inmez 2 mule at oh. Kombatin ortasina mule at repair yapsin. 200 enerji olsun gold a mule patlat 2032423 mineral olsun. yok haci cooldown gelecek o mule a ya da ben de ayni hatch e enerjim geldikce ust uste inject atayim anlasalim.

ahah insanlar inatla niye anlamıyor? sence inject biriktirip aynı anda 150 pop ünite basmak normal bir şey mi? yani bu, 1.5 dakika içinde 5 mule ile 1000 mineral toplamakla eşit mi? ne kafası yaşıyonuz yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...