Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müjde! Yerli otomobilin fiyatı belli oldu...

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Lord_Argos said:

Ehh üniversite diye sekreterlik ve büro yönetimi bitirmiş insanların bunları düşünmesini beklemem elbette.

İngizlice okuduğunu anlamıyorsun, Türkçe'yi konuşamıyorsun. Kimya mühendisliği okuyorum. byes

Absolut said:

Forum Kuralları:

6. Genel olarak Garbage alanı dışında forumun bütün bölümlerinde konu gidişatını baltalayacak, ciddiyeti bozacak ve üyelerin forumu kullanımını zorlaştırıp kısıtlayacak her türlü içerikteki mesaj foruma gönderilmemelidir.

9. Üyeler forumu kullanırken hiçbir şekilde aynı mesajı tekrar tekrar göndermemeli, konularda peş peşe mesaj atıp düzensizliğe yol açmamalı(yazacak başka mesajınız var ise önceki mesajı güncelleyip oraya ekleme yapmayı tercih ediniz), yazım ve imla kurallarına mümkün olduğunca dikkat edilmeli ve irc dili kullanılmamalıdır. Yazılarda göz yoracak ve anlamsız biçimde kalın, italik vb yazım şekilleri gereğinden fazla kullanılmamalıdır.

Güzel konuyu neden kişisel savaşa dönüştürüyorsun şimdide hakaret etmeye başladın. 3 kere benim postumu alıntılıyosun neyin savaşını veriyorsun petrolun bitmediğinimi kanıtlamaya çalışıyorsun? Ben diyorum ki devlet daha ileriye dönük bir proje yapabilirdi alternatif enerji ile çalışan taşıtlar yaparak diyorum sen kalkmışın benim oradaki petrol cart diyemi biticek curt diyemi biticek... Tamam bitmicek petrol sen yaşlanana kadar benzinle çalışan araçlara bineceksin kafanı yorma.
Sosyal ağlarda paylaş

İsme alıntılamak ayrı birşey genelemme yapmak ayrı birşey, tartışmayı bilmek apayrı birşey. Herneyse daha fazla uzatmayalım, ordaki lafım myskal'a değildi ama o alındıysa ki zaten sekreterlik falanda okumamış nesine alınmışda bana hakaret etmiş onuda anlamıyorum yinede kusura bakmnasın. Başlık sahibine ayıp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Zaten olay orda. Sen sanıyomusun o petrolu 4-5 liradan almaya devam ediceksin? Şuanda bile mustang'ini garajdan çıkarmaya korkan arkadaşlarım var petrolun litresi 10-20 lira olduğunda neler olabileceğini hiç düşündünmü? Ehh üniversite diye sekreterlik ve büro yönetimi bitirmiş insanların bunları düşünmesini beklemem elbette.

Kal Vas Flam
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
İlk Türk otomobili Atilla yollara çıkıyor

Türkiye'de yeni bir otomobil üretme konusu tartışılırken Kazaklar ilk Türk tipi otomobil olan Atilla'yı üretti.

http://www.internethaber.com/ilk-turk-otomobili-atilla-yollara-cikiyor-626043h.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlisim varsa duzeltinde o yan bar cam boyutlari ile anca kazakistanda satilir araba.
euro ncap testlerinin sartlarindan biride yolcularin takla vs atarken yan camdan ucmasini engelleyecek boyutlarda olmasini sart kosuyor o yuzden yeni cikan renault vs araclar kuş deligi kadar cam yapiyor spor görünüm kisvesiyle
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Türkiye'de yeni bir otomobil üretme konusu tartışılırken Kazaklar ilk Türk tipi otomobil olan Atilla'yı üretti.

http://www.internethaber.com/ilk-turk-otomobili-atilla-yollara-cikiyor-626043h.htm

ilk Türk otomobili ANADOL'dur panpa.
Kazakların ki olsa olsa 2inci Türk otomobili olur.
Sosyal ağlarda paylaş

3dsmax renderı almak ile olmaz.

yürürken görmek lazım, motoru nedir, kafesinin güvenilirliği nedir, test sonuçları nedir?

içimden bir his hepsi bok gibi diyor ama göreceğim eğer üretime geçerse.

en basitinden yanlardaki ön cam ile arka cam arasındaki ortadaki süslü cam bana bir kaza anında araba ortadan ikiye bölünecekmiş hissi veriyor.

bir şunun oturaklığına ve güven hissine bakın birde attila'nın.

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

fenn said:

ilk Türk otomobili ANADOL'dur panpa.
Kazakların ki olsa olsa 2inci Türk otomobili olur.

devrime ne oldu? mason üretimi miydi o?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...