Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ona mesaj atıcağına buraya yaz - topiki

Suark

Öne çıkan mesajlar

Dün bisikletten düştüm.

Elimde ikea eşyaları, bisikletin vitesini değiştirmek isterken bir anda tüm dengemi kaybettim, önce elimdekiler bisikletten fırladı ardından ben. Zaman yavaşladı, dengemi kurmaya çalıştım tekrar, pek başarılı oldum diyemem. Yerde bir iki takla attım.

Geriye baktığımda sanırım 1 saniye falan geçmişti, aldığım çöp kutusu iki boyutlu olmuş, ama benim için tüm bu olaylar sanki çok daha uzun bir sürede gerçeklemişti. Zaman uzamış, o an büyümüştü.

Ağzım yüzüm aldıklarım dağıldı belki ama şunu farkettim ki, zaman aynı şekilde uzayıp bükülüyor seni gördüğümde.

Ha ben şunları sana söylersem NAH yüzüme bakarsın, o yüzden buraya yazıp içimi rahatlatmak daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok şey mi istiyorum akşamın 8 inde herkesin sevglisi almaya gelirken ondan bişiyi istemem onun evinde oturması rahat davranması, isteklerimi kulak arkası etmesi kendini hazır olmayı beklemesi ne kdr güzel... ne kdr iç açıcı... sıkmaım diretmedim ama böyle şeyleri ne kdr önemsediğimi bilmesi gerekirdi. Niye böyle :X:(
Sosyal ağlarda paylaş

FiruzE said:

çok şey mi istiyorum akşamın 8 inde herkesin sevglisi almaya gelirken ondan bişiyi istemem onun evinde oturması rahat davranması, isteklerimi kulak arkası etmesi kendini hazır olmayı beklemesi ne kdr güzel... ne kdr iç açıcı... sıkmaım diretmedim ama böyle şeyleri ne kdr önemsediğimi bilmesi gerekirdi. Niye böyle :X:(

İsmin Şukufe olsa ben her sabah bırakır, akşam alırdım seni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...