Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

su an turkiyedeki en iyi smartphone?

senko

Öne çıkan mesajlar

kardeşimin iphone 4ünü baya kurcalamış ve kullanmış biri olarak.
Kullanımı çok kolay dertsiz tasasız virüssüz olması çok büyük artı..

Pili kullanıma göre değişiyor fakat şarjım bitmesinde dursun öyle kenarda diyorsan seni yarı yolda bırakmaz kullanmadıgın zaman nerdeyse şarjı bitmiyor ki çok önemli..
5800la kıyaslamak saçma ama şarjım bitmesin diye az şarjda cebinde dursun bi süre sonra bi bakmışın telefon kapanmış.iphone d böyle bi olay yok.

Dokunmatiği galaxy s ten iyi s2de durum değişti mi bilmiyorum

Kasma problemi yok

Uygulamalar mükemmel ama.. Mükemmel uygulamalar paralı.. Nerdeyse herşey paralı..sinir edebilir adamı ama arada takipçiysen..bi bakmışın bi oyun beleş olmuş.
600mb lık oyun indiriyodu en son kardeşim..

Bilmiyorum telefon kendinden stabil..öyle romdur falan uğraşmazsın

Yeni iphone için bu sonbahar kesin çıkacak

Hatta2model
İphone5 ve 4s

Ama kıllık yapıp 5i geç getirirlerse beklersin gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

anladigim kadariyla telefon ozelligi var arkadasin, turkiyede tablet olarak degil telefon olarak satiliyor cunku, simdi baktim gsm'de destekliyor.

e abi alirim ki ben bunu, deli aletmis bu. tegra dual core islemci, 560gr agirlik android 3.1, 4g arkada 8mp onde 2mp kamera, microSd yuvasi vs vs...

turkiyede niye tutmadi bu alet acaba, bide pil omrunden supheleniyorum idle iken 1gun goturur mu acep beni diye.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ya bisi daha sorcam
bu galaxy tab'in telefon ozelligi var degil mi?

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxytab/10.1/spec.html
surda hspa fln demis ama yalnizca 3g mi destekliyor yoksa telefon gorusmesi de yapabiliyormuyuz anlayamadim

hspa destekliosa konusmada yaptırıodur. Sıkıntı olmaz.
Bu tabletlerde veya telefonlarda 3g disable seçeneği var mı? varsa kapatırsanız pil ömrü uzar.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

senko said:

ya bisi daha sorcam
bu galaxy tab'in telefon ozelligi var degil mi?

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxytab/10.1/spec.html
surda hspa fln demis ama yalnizca 3g mi destekliyor yoksa telefon gorusmesi de yapabiliyormuyuz anlayamadim

hspa destekliosa konusmada yaptırıodur. Sıkıntı olmaz.
Bu tabletlerde veya telefonlarda 3g disable seçeneği var mı? varsa kapatırsanız pil ömrü uzar.

android'lerde network modunu değiştirebiliyorsun. Sadece 2G dediğinde baya bir fark ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Xperia Arc aldık kardeşime yeni. Telefon olarak çok başarılı buldum. Custom rom istiyor ama, Cyanogen'in sunduğu esnekliğin yarısını sunmuyor. Temel olarakbu nedenle HTC al derim. HTC, Sony, Samsung Android'lerini kullandım, Cyanogen kadar performanslı ve esnek bir işletim sistemi yok. Onun desketlediği bir şeyi al derim: http://www.cyanogenmod.com/devices
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

s2 en guclu donanim olarak aman ne iyi tetris calistirmak icin quad core lu, sli nividia 71 gb ramli, 30000 terrabyte alete sahip olmak gibi bir sey bu inanilmaz gereksiz. hic bir ise yaramiyor o dual core, cevremdeki diger androidler den tek bir farki yok. nedir o dual coreun anlami cozemedim daha :)

alet dual core olmasa 1080p video cekim oynatım yapamazsın onuda ekleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...