Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamgifts başlığı

calimero

Öne çıkan mesajlar

bundle oyunu veya exploit, senin durumda flatout indiegalanın ilk versiyonlarından birindeydi. şimdi geç oldu gerçi bu kural değişikliği için bundleda elde kalanların trade merkezi gibi bi şey olacak işte grup, grubun yarısı isterse değiştiririm kuralı ama kasmayacam iyileştirmek için
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mantik surada; normal sartlarda almak isteyip indirimde rast gelemedigin de almadigin, gruptan aldigin seye elindeki bir baska trade item/o haftaki indirim/gonlunden kopan herhangi biseyle cevap verip, iki taraf icinde normalden daha ucuz edindiginiz oyunlarin steamgifts contributionlari sayesinde yuksek grup ve private giveawaylerine katilip tum SG sansinizi katlamak.

this
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Hem ne bekliyorsunuz ki, millet hayrına Skyrim mi dağıtsın. Ben o kadar ağır pati olduğunu sanmıyorum.

şimdi rome kazansam skyrim açmam tabi. ama skyrim kazanırsam ona benzer bir şey açarım. amaç contribute toplamak benim için. böylece public açılan büyük şeylerden kazandığım kar olacak. yoksa bi hediye alıp bi hediye vermek mantığında zaten kazanç yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

hayrına skyrim falan beklemiyor yav kimse, gerçi olmayacak imkansız şey değil benim skyrimi başka bir forumdan tanımadığım bi eleman vermişti hayrına.

sadece gidip 1 dolara aldığı 10 tane bundle oyununu daha sonra kazanacağı oyunları düşünerek vermesin yani, verecekse de hayrına versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben zaten gruptakilerin bu mantığa göre hareket etmediklerine eminim. Benimde amacım bir şekilde cont. arttırıp yüksek cont. lu iyi oyunlara girmek yoksa 2-3$ lık oyun için ugraşılmaz zaten.

Bundle olayını çözdük zaten.

Metro'u bende aldım koydum. Zamanında indirip kaçırıp da alamayan çok insan vardı forumda. Şimdi bilemem tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim aklıma takılan bir durum var. bende bol miktarda sizin 'çöp' olarak tabir ettiğiniz oyunlardan var. daha bundle'lar falan ortada yokken vardı oyunlar, sonra değeri düştü ya da zaten bende var falan birine veririm falan diye kenara koyduğum şeyler. ufak bir liste yaptım mesela:

liste

- Superbrothers: Sword & Sworcery EP
- Dustforce
- Psychonauts
- Lightfish
- Auditorium
- Trapped Dead
- PixelJunk Eden
- Chime
- Commandos Collection
- SpaceChem
- VVVVVV
- Trine
- Hacker Evolution: Untold
- Wizorb
- Broken Sword Trilogy
- Adventures of Shuggy
- Cubemen (hem tek hem 2-pack)
- Post Apocalyptic Mayhem
- Q.U.B.E.
- Defense Grid: The Awakening and DLC
- The Ship - 2 Pack Gift

şimdi bunların bazıları library'de var, bazıları yok. dolayısıyla bir kısmını kendim kullanıcam. kalan kısmı tradable olmasına rağmen 'çöp' muamelesi görecekse burada bir sorun var. bundle'dan ya da ign prime'dan key almak ile bunun arasında bir fark olması gerek. yanında * var o zaman çöp diyorsak üzgünüm ama skyrim giveaway'i açacak kadar kodaman değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

onların içinde güzel olan indie'ler de var ama çöpler de var. yanında * olan, steam gifts'te puan vermeyenleri de paylaşın isterseniz ama bunu "golt giriş bedeli" olarak veya "golt'ta giveawy kazandıktan sonra verilmesi gereken oyun" olarak değil, kendi kendinize millete katkısı olsun diye yapın, hatta bu tür oyunları kazanan kişi giveaway açmak zorunda da olmasın bence...

yoksa kimsenin istemediği herkesin birbirine *'lı oyunlar verdiği bir yer olur çıkar golt.
Sosyal ağlarda paylaş

bundle oyunlarını vermiyoruz işte ortak karar aldık, istemiyorsan çıkabilirsin gruptan. bu arada oyunların kalitesine çöp demedim ben zaten, maddi değerleri çöple eşdeğer ama. yani birisi gidip 20 dolarlık hediye verirken diğerinin 50 cent bile etmeyen bir şey vermesi hoş mu?
Sosyal ağlarda paylaş

en kötü %75'te 5 dolara fln düşen oyun olmalı bence. arkadaşın açtığı gibi metro mesela ben de açacaktım açıldı artık =) yani 7-8 lira fakirleştirmez kimseyi. ki karşılığında da o ayarda bir şey almış olacaksın zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...