Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şemdinli'de çatışma

benjani

Öne çıkan mesajlar

14 yaşında bir çocuk vurulmuş sanırım, direkt olarak bir haber göremedim hiçbir sitede, ekşisözlükte tsk öldürdü çocuğu diye ağlak yapıyorlardı.

edit: Söylenenlere göre çocuk çatışma esnasında civarda "saklambaç" oynarken "türk askeri" tarafından vurulmuş. Ayrıca ilk atılan rokette bür düğünden atılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

14 yaşında bir çocuk vurulmuş sanırım, direkt olarak bir haber göremedim hiçbir sitede, ekşisözlükte tsk öldürdü çocuğu diye ağlak yapıyorlardı.

PKK şehri basıyor, (allah bilir o 14 yaşındaki cocuk ne halt ediyodu çatışma ortasında) TSK şehri savunuyor diye bide suçlu oluyor. 14 yaşında kürt çocuk ölmüş. Orda ölen 20-21 yaşında gencecik cocuklar insan değil mi. Kendi istekleriyle mi geldiler kendi memleketlerinden oraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Reflective said:

bukadarmı çaresiziz bu terörde be. koca ülke 30 yıldır bitiremedi terörü gitmiş bide israile artislik taslıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18712039.asp

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18707619.asp

teröristler istediğini yapıyor, polisler "dağıtmakla" yetiniyor.
askerlerin eli kolu bağlı zaten.

teröristler daha çooook insanımızı katledecek.
Sosyal ağlarda paylaş

keyword gireyim ben zahmet etmesin o

diyarbakır, cezaevi, işkence, kürtçe, taş atan çocuklar, molotof, abdullah öcalan'ın 3cm dar koğuşu

rahat mıyız gençler ? verdim keywordleri. haydi şimdi bunları birleştirip en az 1000 kelimelik "pkk nasıl meşrulaştırılır" kompozisyonuna başlayın. süreniz 30dk
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

keyword gireyim ben zahmet etmesin o

diyarbakır, cezaevi, işkence, kürtçe, taş atan çocuklar, molotof, abdullah öcalan'ın 3cm dar koğuşu

rahat mıyız gençler ? verdim keywordleri. haydi şimdi bunları birleştirip en az 1000 kelimelik "pkk nasıl meşrulaştırılır" kompozisyonuna başlayın. süreniz 30dk

Hocam sorular yanlış

Ben sana daha güzellerini veriyim, rererö için çok faydalıymış:

Kart kurt
Ne mozayiği ulan
Kürt sorunu yoktur Kürt istilası vardır
Kürt sorununu biz çözdük artık öyle bi sorun yok RTE featuring DJ Beşir
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvana katılıyorum adamlara zamanında bok yedirdik adamlar haklı helal olsun dagdaki kardeşlerime TeCe ye hadlerini bildirmişler.

1 tane tasaklı lider çıkıp zorla techir veya nufüs mübadelesi ve K.ırak sınırını biraz ileri kaydırıp korumaya alana kadar sanırım bunlar insanlarımızı öldürmeye devam edicekler.Ama olsun yinede haklılar adamlar bok yemiş olm borumu hemde kiloyla
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Pirvana katılıyorum adamlara zamanında bok yedirdik adamlar haklı helal olsun dagdaki kardeşlerime TeCe ye hadlerini bildirmişler.

1 tane tasaklı lider çıkıp zorla techir veya nufüs mübadelesi ve K.ırak sınırını biraz ileri kaydırıp korumaya alana kadar sanırım bu p..ler insanlarımızı öldürmeye devam edicekler.Ama olsun yinede haklılar adamlar bok yemiş olm borumu hemde kiloyla

Haşa ben operasyon yanlısıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

diyarbakır, cezaevi, işkence, kürtçe nin bir ara yasak olması

Yukardaki hiçbir gerekçe pkk nın meşrulaştırılması için bir sebep değil, fakat ahanda bu ülkede böyle şeylerde oluyor diye hatırlanması açısından faydalı. Nasıl PKK ile savaşmak gerekiyorsa aynen o yukardaki haltları yiyen kafa ilede savaşmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaijad said:

Aket-Atum said:

PKK şehri basıyor, (allah bilir o 14 yaşındaki cocuk ne halt ediyodu çatışma ortasında) TSK şehri savunuyor diye bide suçlu oluyor. 14 yaşında kürt çocuk ölmüş. Orda ölen 20-21 yaşında gencecik cocuklar insan değil mi. Kendi istekleriyle mi geldiler kendi memleketlerinden oraya.

Askerlerin ölmesi kötü bu tartışılmaz. Ama sırf askerler öldü diye 14 yaşındaki bir kürt çocuğun ölümünü "diğer ölenler insan değil mi" diye normalleştirmek pkk nefretinin kürt ırkçılığına kaymaya başladığını gösterir
Sosyal ağlarda paylaş

Marquezetto said:

abi pkk nasıl ortaya çıkmış neden çıkmış amaçları neymiş vs sorularının köküne inmek lazım ki konu 80 lere kadar uzanır haksız değiller ama yıl oldu 2000 küsür aynı şekilde devam etmeleri saçmalık öldürmekle çözülmez olay

Apocular bildiğim kadarıyla 70lerin ortasında çıkıyor, pkknın ilk silahlı eylemi 90lerin başı ama ideoloji olarak 70lere dayanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...