Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Lirası simge yarışması

xaty

Öne çıkan mesajlar

Benim hoşuma gitmedi açıkcası yani puonda benziyor ama Euronun çok benzeri olmuş. Kendine has bir karakteri yok daha doğrusu. Üzerinde haç var diye kabul edilmez bence bi zaman sonra değiştirilir.
Ayrıca elle hızlıca çizerken direk Euro ile karışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

Ben olsam ortadakini secerdim. Elle yazimi da rahat, daha bir orijinal duruyor.

ntvmsnbc'nin belirttigi gibi "Simgenin çıpa şeklinde olması TL'nin güvenli liman haline geldiğini gösteriyor. Yukarı doğru çizgiler de paranın yükselen değer olduğunu simgeliyor." anlam yukleme olayi cok banal geldi acikcasi.

neresi guvenli liman yahu? neresi yukselen deger? yani oyle seyler yok bizde. Pancar motor takilmis ferrari kaportasina benzetilmis araci drag yarisina sokmaya calisiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ntvmsnbc'nin belirttigi gibi "Simgenin çıpa şeklinde olması TL'nin güvenli liman haline geldiğini gösteriyor. Yukarı doğru çizgiler de paranın yükselen değer olduğunu simgeliyor." anlam yukleme olayi cok banal geldi acikcasi.

abi şu war ya
sunu yazan kesin sanat mezunu biri
hastasıyım bu acıklamaların
her bi boka bisi benzetme cabasının
bu arada elle kolay cizilcek dolar gibi bişi olsa ya
bunu nasul cizcez abi
ben babama 6 senedir @ işaretini oretemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bone iste tr de hep bu satiyor. Anlami yuklediginde(minimum dolayli anlatimla) sanat satiyor. Aksi halde satin alanlar anlamiyorlar.

TR'de hersey gazla calisiyor. Okul yillarinda osmanli soyle kahramandi boyle kahramandi ver gazi herkes cok sanli bir toplumuz oyle ise neden tarih dersini begenmiyoruz seklinde egitildi. Sonra futbol'da bizim ebedi rekabet superdir dunyada esi benzeri yok ver gazi. Derken yok bizim ulke cennet cennet, dunyada boyle guzel ulke yok. Para simgesinde de YUKSELEN DEGER! FLASH FLASH! GUVENLI LIMAN!! KALE GIBIYIZ!

satmaz mi cok da guzel satar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...