Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

Allmax beta-alanine
ON Creatine
Allmax Caffeine (200mg)
ON opti-man
ON Fishoil

Birde Primaforce AAKG ekledim bugun dayanamadim. Merak fena sey. Kendi preworkout urunumu yapmak icin hersey oldu elimde boylelikle. :)

Ayrica eczaneden zinco-c aliyorum 18TL'ye cinko takviyesi. Tavsiye ederim destek isteyen varsa. 15mg zinc 30mg c vitamini.
Sosyal ağlarda paylaş

jack3d amerikada yasak artık DMAA içeriği yüzünden almayın artık.

Myofusion ve Syntha-6 da free-form BCAA yok ON 100% Whey 'de var bilginize.

Ben geçen az az kullanılmış ON Creatine - 300 gr ve ON Whey 5 lb aldım 60 porsiyonu kalan 100 liraya, hala onları sömürüyorum.

Bu arada pre-workout alacaksanız içinde arginine olsun yoksa çok etkili olmuyor örnek SuperPump 250 Superpump Max'dan daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi demek aromalı ürünlere alerjim var. Kreatinde hiç öyle bişi olmuyor. Tatlandırıcısız olduğu için galiba birde 5 gr dan fazla almıyorum oda olabilir. Proteini abartmışda olabilirim ama neyse ilerde protein takviyesi düşünsem bile tatlandırıcısızını düşünürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Bu protein tozu bende kaşıntı yaptı uygun fiyata satıyorum arkadaşlar alcak varsa kaçırmasın fiyat uygun
http://forum.paticik.com/read.php?27,6390344

aynı ürünü aldım protein7.com'dan, üzerinde kendi etiketleri vardı.

%100 yazısı yoktu, ve kutunun seal'ı baya dandik geldi gözüme. yapışkanı fln sonradan yapılmış gibi. Baya kıllandım, bi mail çaktım adamlara.

Gelen cevap.

said:
Ürünün üzerindeki %100 ifadesi üründe kullanılan proteinin yüzde yüz Whey'den elde edildiğini vurgular. Yani soya, jelatin vs gibi ucuz kaynaklı protein içermediğini ifade etmek içindir. Ancak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı %100 ibaresinden ürünün aldatıcı bir ifade olabileceği gerekçesiyle kullanılmasını engelliyor. Bu yüzden ürünü ithalat aşamasında gördüğünüz şekilde etiketlemek durumunda kalıyoruz.

Ürünlerin üzerinde etiketleme yapılması Tarım ve Köy İşlerin Bakanlığı’nın vermiş olduğu bir karardır. Sadece bizim ürünlerimiz için değil piyasada bulunan birçok ürünün üzerine etiketleme bulunmaktadır.

Saygılarımızla,

Protein7
Sosyal ağlarda paylaş

bana 2 tane farklı marka-ürün adı ile protein tozu söyler misiniz. hiç bilgim yok, whey mi oluyor bunlar, peynir altı suyundan falan.

amacım bu 2 farklı markanın içindekiler kısmını basıp aile doktorumuza göstermek, onun "kullanabilirsin" veya "kullanma" talimatı doğrultusunda kullanmayı düşünüyorum.

teşekkürler şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...