Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
BARZO said:

beyler nerden buluyosunuz bunları? netritionda 40 dolar olan şeyi tr de 200 liraya satıyolar. yurtdışından sipariş de veremiyorum gümrükte takılıyor hepsi diyorlar. napıyosunuz olm siz kafayı yiycem ya her ay 500 lira veriyosunuz ya da başka bi yol var
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız pati tarihinin en trolsuz bölümlerinden biri spor genel heralde.

ben de bi soru patlim bari buraya,

yuzde 23 gibi bi yag oranim var, 97 kiloydum 188 boya, yemegi azaltarak ama kas kaybını minimum tutarak kilo vermeye calısıyorum beyinsiz bi sekilde.
simdilik 93.5a indim, spora da basladım tekrardan, 2 haftadır anca haftada 2-3 gidebiliyorum hafif gym, cardio yok,
ekmegi falan kestim, sabah kahvaltı yerine bi meyve atıyorum, akşam da bazen corbayla bazen hafif geçiriyorum yemegi.

simdi soru su, qnt whey protein icmeye basladim, bunu ictigim gun spor yapmazsam bi sikintisi olur mu.
ogunler azaldigi icin az protein giriyo vucuduma, mesela kahvaltı yerine bi shake içsem sıkıntı olur mu veya bi işe yarar mı
Sosyal ağlarda paylaş

haftada 4 gun superset calisip + 40dk cardioyla temiz 4 kilo verirsin ayda. hemde kas kaybi cok ufak olur veya hic olmaz belki.

her sabah direk whey + kahvalti (sutleri ya light al ya da yarim yagli) oglen et, idman sonrasi whey onun disindaki ogunlere de ayran findik fistik lifli kraker vb felanla 110gr protein alarak verirsin temiz. karbonhidrati sadece sabah ve idman oncesindeki ogunde al yeter.

gl,hf.

ps: 190cm 90kg ve %24yag oranimla bana cok benziyosun sdf, agirlik haric bu sekilde calisiyor ve besleniyorum, her ay 1-3 kg arasi yag yakiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

haftada 4 gun superset calisip + 40dk cardioyla temiz 4 kilo verirsin ayda. hemde kas kaybi cok ufak olur veya hic olmaz belki.

her sabah direk whey + kahvalti (sutleri ya light al ya da yarim yagli) oglen et, idman sonrasi whey onun disindaki ogunlere de ayran findik fistik lifli kraker vb felanla 110gr protein alarak verirsin temiz. karbonhidrati sadece sabah ve idman oncesindeki ogunde al yeter.

gl,hf.

ps: 190cm 90kg ve %24yag oranimla bana cok benziyosun sdf, agirlik haric bu sekilde calisiyor ve besleniyorum, her ay 1-3 kg arasi yag yakiyorum.
diyet yogurtla yapıyorum ben ciko wheyi, bombastik bi tadı oluyo :D içtikçe içesim geliyo sdfsfg.
ok arada proteinli lifli bar katayım bari.
şimdilik gidiyo kilo ama haliyle yarısı yag yarısı kas muhtemelen. olcum de almadım, battı balık diyip almamaya devam ediyorum ama bi gidip alsam iyi olucak.

cardio cok buyuk yalan benim hayatımda ya, anca yuzmeye falan baslasam belki biraz olabilir.

gymi zaten superset gidiyorum, biraz ısınma olsun diye 2 hafta az takıldım daha yeni basladigim icin, simdi eski programımı yapmaya baslicam bakalım insallah.
kas kaybı da cok umrumda degil yaglar da gittigi surece gerçi artık. biraz hafifliyim yeter ya lanet
Sosyal ağlarda paylaş

yağ yakmaya çalışanlar meyve sebze harici karbonhidratları sadece spordan sonra ve sabah alsınlar. spordan sonra alınan karbonhidrat glikojen depolarını doldurmaya kullanılıyor yağ olarak depolanmak yerine. ayrıca insülin ve leptinle alakalı karmaşık olaylar yüzünden de işe yarıyor(buraya yazmakla uğraşamıycam)

süpersetleri şöyle yapıyosan müthiş: squatla barfiksi, bench pressle rowingi falan. yani ard arda farklı kasları. yoksa bench ten kalkıp butterfly yapınca yağ yakılmıyo yani, veya biceps tricepsle de yakılmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ocaktan önce kas çalışıyo muydun? hayat stilinde mi değişiklik oldu noldu? eğer beslenme ve çalışmanda tek değişken süperset olduysa gerçekten ilginç geldi. mantığını çözemedim yağ yakmaya olan katkısının. sadece o kası zorluyosun süperset ile, laktik asit birikiyor. GH salgısını arttırıyo olabilir ama çok etki etmez gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, Biotivia Bioforge cok saglam, lipospray'in etkisini gordummu bilemicem, az kaldi bitiyor bakalim bitince herhangi bi etki gorcekmiyim olumsuz anlamda ama pek ise yaramiyor gibi sdfds, bilemiyorum ama yag anlaminda, ozellikle karinda cok yag kaybi var duzenli beslenmeme ragmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...